Strona główna Wiadomości Zapisy na MultiAktywa – nową strukturę BNP Paribas Banku

Zapisy na MultiAktywa – nową strukturę BNP Paribas Banku

Zapisy na MultiAktywa – nową strukturę BNP Paribas Banku

10 czerwca rozpoczęła się subskrypcja nowego produktu strukturyzowanego w ofercie BNP Paribas Banku Polska. MultiAktywa, oparte na notowaniach indeksu BNP Paribas FundQuest Select Core Asset Vol 6 EUR, to 2,5 letni produkt w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym.

 

Struktura została przygotowana we współpracy z Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.. Subskrypcja potrwa do 12 lipca br.

 

MultiAktywa to produkt strukturyzowany oparty o aktywnie zarządzany indeks funduszy BNP Paribas FundQuest Select Core Asset Vol 6 EUR. Indeks powstał na bazie unikatowego doświadczenia BNP Paribas Global Equities and Commodity Derivatives (GECD), lidera na rynku instrumentów pochodnych oraz FundQuest, globalnego gracza na rynku funduszy inwestujących w wiele klas aktywów. Najważniejsze korzyści, jakie daje produkt to możliwość osiągnięcia nieograniczonego zysku w wyniku potencjalnego wzrostu wartości indeksu w kolejnych 5 okresach obserwacji, a także dążenie do osiągnięcia 100 proc. ochrony kapitału na koniec okresu ubezpieczenia. Za nabycie produktu nie jest pobierana opłata, a kwota minimalnej składki rozpoczyna się już od 1000 zł.

 

– Dzięki aktywnemu zarządzaniu kompozycja portfela inwestycyjnego naszego nowego produktu MultiAktywa jest co miesiąc dostosowywana do warunków rynkowych według wcześniej ustalonych zasad inwestycji – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Banku – Indeks BNP Paribas FundQuest Select Core AssetsVol 6 EURposiada wbudowany mechanizm kontroli ryzyka, utrzymujący zmienność indeksu na poziomie nie wyższym niż 6 proc. rocznie, co pozwala na lepszą ochronę inwestycji oraz korzystniejsze parametry produktów inwestycyjnych – wyjaśnia Piotr Dąbrowski. Pełną przejrzystość działań umożliwiają codzienne wyceny indeksu dostępne w serwisie Bloomberg, oraz miesięczne wyceny jednostek funduszu publikowane na stronie Open Life.

 

Oferta nowego produktu strukturyzowanego w ofercie BNP Paribas Banku Polska skierowana jest do osób fizycznych posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz gotowych na ulokowanie środków w pełnym wymiarze czasu trwania ubezpieczenia – 2,5 roku.Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.