Strona głównaWiadomościZapisy na MultiAktywa - nową strukturę BNP Paribas Banku

Zapisy na MultiAktywa – nową strukturę BNP Paribas Banku

10 czerwca rozpoczęła się subskrypcja nowego produktu strukturyzowanego w ofercie BNP Paribas Banku Polska. MultiAktywa, oparte na notowaniach indeksu BNP Paribas FundQuest Select Core Asset Vol 6 EUR, to 2,5 letni produkt w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym.

 

Struktura została przygotowana we współpracy z Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.. Subskrypcja potrwa do 12 lipca br.

 

MultiAktywa to produkt strukturyzowany oparty o aktywnie zarządzany indeks funduszy BNP Paribas FundQuest Select Core Asset Vol 6 EUR. Indeks powstał na bazie unikatowego doświadczenia BNP Paribas Global Equities and Commodity Derivatives (GECD), lidera na rynku instrumentów pochodnych oraz FundQuest, globalnego gracza na rynku funduszy inwestujących w wiele klas aktywów. Najważniejsze korzyści, jakie daje produkt to możliwość osiągnięcia nieograniczonego zysku w wyniku potencjalnego wzrostu wartości indeksu w kolejnych 5 okresach obserwacji, a także dążenie do osiągnięcia 100 proc. ochrony kapitału na koniec okresu ubezpieczenia. Za nabycie produktu nie jest pobierana opłata, a kwota minimalnej składki rozpoczyna się już od 1000 zł.

 

– Dzięki aktywnemu zarządzaniu kompozycja portfela inwestycyjnego naszego nowego produktu MultiAktywa jest co miesiąc dostosowywana do warunków rynkowych według wcześniej ustalonych zasad inwestycji – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Banku – Indeks BNP Paribas FundQuest Select Core AssetsVol 6 EURposiada wbudowany mechanizm kontroli ryzyka, utrzymujący zmienność indeksu na poziomie nie wyższym niż 6 proc. rocznie, co pozwala na lepszą ochronę inwestycji oraz korzystniejsze parametry produktów inwestycyjnych – wyjaśnia Piotr Dąbrowski. Pełną przejrzystość działań umożliwiają codzienne wyceny indeksu dostępne w serwisie Bloomberg, oraz miesięczne wyceny jednostek funduszu publikowane na stronie Open Life.

 

Oferta nowego produktu strukturyzowanego w ofercie BNP Paribas Banku Polska skierowana jest do osób fizycznych posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz gotowych na ulokowanie środków w pełnym wymiarze czasu trwania ubezpieczenia – 2,5 roku.Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular