Strona głównaWiadomościToyota Bank: podwójna promocja dla członków Klubu Korzyści

Toyota Bank: podwójna promocja dla członków Klubu Korzyści

Toyota Bank uruchamia kolejną promocję umożliwiając skorzystanie z Depozytu Plus na 6 miesięcy w ofercie specjalnej. Oprócz korzystnego i stałego oprocentowania na lokacie – 2,00% w skali roku, klienci mogą uzyskać dodatkową premię pieniężną o wartości 65 zł. Promocja jest elementem długofalowej akcji Klub Korzyści i tym razem skierowana jest wyłącznie do dotychczasowych klientów Banku.

 


20 września 2017 roku Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance, wystartował z nową promocją „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”. Obecni klienci którzy posiadają Konto Jedyne (założone w ramach poprzednich promocji), oprócz zysku z półrocznej lokaty mogą otrzymać atrakcyjna premię dodatkową – 65 złotych. Wystarczy, że założą Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę co najmniej 8 000 zł i utrzymają lokatę przez co najmniej 90 dni, licząc od dnia jej założenia.

 

Uczestnicy promocji mogą skorzystać z Depozytu Plus na 6 miesięcy z gwarantowanym oprocentowaniem 2,00% w skali roku przez cały okres trwania akcji. W promocji można wziąć udział do 22.10.2017 r.Wypłaty premii nastąpi natomiast do 23.03.2018 r.

Dla uczestników promocji Toyota Bank przygotował także specjalną ofertę dotyczącą zwrotu opłaty za prowadzenie Konta Jedynego. Jeśli klient podczas trwania akcji zarejestruje się w internetowej Aplikacji Promocji, spełni warunki dotyczące wypłaty premii oraz utrzyma aktywną lokatę Depozyty Plus, nie zapłaci za prowadzenie konta.

 

Klub Korzyści to długofalowa promocja skierowana do wszystkich klientów wcześniejszych akcji, którzy posiadają aktywne Konto Jedyne – konto osobiste dedykowane osobom zmotoryzowanym. Przynależność do Klubu Korzyści oraz systematyczne promocje produktowe odbywające się w tym samym czasie, umożliwiają klientom Toyota Bank maksymalizację zysków – zdobywanie zarówno premii finansowych, jak i nagród rzeczowych.

 

Klubowicze aktywnie korzystający z produktów Toyota Bank, m.in. usług serwisowych, lokat terminowych, kredytów samochodowych, kont osobistych, mogą gromadzić specjalne punkty promocyjne, za które otrzymują cenne nagrody. Do wygrania są premie pieniężne oraz 50 nagród rzeczowych, takich jak markowe tablety, smartwatche i smartfony, a także wycieczki o wartości 10 000 zł każda.

 

– W Toyota Bank dbamy przede wszystkim o naszych obecnych Klientów. Nasza akcja promocyjna to kolejne potwierdzenie, że bank odwdzięcza się im cyklicznie za powierzone oszczędności i zaufanie do naszej marki. Przynależność do Klubu Korzyści pozwala na maksymalizację zysków pieniężnych oraz umożliwia wygranie wielu cennych nagród rzeczowych -mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

Źródło: Toyota Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular