Strona główna Wiadomości INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty Euronetu

INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty Euronetu

INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty Euronetu

INVEST-BANK S.A. udostępnia swoim klientom, na preferencyjnych warunkach, wpłatomaty sieci Euronet. Euronet Polska Sp. z o.o. jest liderem w przetwarzaniu elektronicznych transakcji finansowych, a także właścicielem i operatorem jednej z największych niezależnych sieci wpłatomatów.

Wpłatomaty, nazywane także „drugą stroną bankomatu”, są urządzeniami, dzięki którym w szybki i bezpieczny sposób wpłacisz gotówkę na swoje konto – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Nie trzeba składać wizyty w oddziale banku ani czekać w kolejce na poczcie. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dla klientów indywidualnych rozwiązanie to jest niezwykle przydatne, szczególnie kiedy muszą szybko zasilić konto w celu np. spłaty kredytu. Klienci instytucjonalni natomiast mogą w szybki i prosty sposób dokonać wpłaty np. dziennego utargu.

Sieć wpłatomatów Euronet w Polsce to już ponad 250 urządzeń, zlokalizowanych
w miejscach powszechnie uczęszczanych i łatwo dostępnych m.in. w pasażach, centrach i galeriach handlowych. W zależności od lokalizacji wpłatomaty są dostępne 24h/ 7 dni w tygodniu.

 

Wpłatomaty Euronet to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Dla klientów detalicznych INVEST-BANK są całkowicie bezpłatne, niezależnie od wysokości i częstotliwości wpłat. Klienci instytucjonalni płacą prowizję zgodnie z obowiązującą tabelą opłat banku.

Korzystanie z wpłatomatów Euronet jest bardzo proste, swoim mechanizmem przypomina
transakcje wypłaty gotówki z bankomatu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie wpłatomatu. Po zakończeniu transakcji należy pamiętać o zabraniu potwierdzenia wpłaty.

Dzięki trwającej już współpracy z firmą Euronet, Klienci INVEST-BANK korzystają
na preferencyjnych warunkach z bankomatów należących do sieci Euronet. Posiadacze karty debetowej INVEST-BANK S.A. wydanej do rachunku detalicznego nie ponoszą żadnych kosztów wypłaty gotówki z bankomatów Euronet. Dla rachunku firmowego jednorazowy koszt transakcji wynosi tylko 1 złoty bez względu na kwotę pobieranych środków.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.