Strona główna Wiadomości Wakacje bez raty oferta specjalna na pojazdy w Programie ING Auto

Wakacje bez raty oferta specjalna na pojazdy w Programie ING Auto

Wakacje bez raty oferta specjalna na pojazdy w Programie ING Auto

ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy zawnioskują o zawarcie umowy leasingu i spełnią warunki oferty specjalnej, mogą skorzystać z propozycji finansowania samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t., w której  pierwsza rata leasingu wynosi 0 zł. Oferta Wakacje bez raty w Programie ING Auto trwa od 4 lipca do 31 sierpnia 2016 r.


W proponowanej ofercie, spłata pierwszej raty leasingu zostanie odroczona na kolejny miesiąc rozliczeniowy, a kwota stanowiąca równowartość tej opłaty zostanie uwzględniona w kolejnych opłatach leasingowych, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu. Decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

 

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease (Polska).

Regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.