Strona główna Wiadomości Toyota Bank podnosi oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego

Toyota Bank podnosi oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego

Toyota Bank podnosi oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank to dedykowana klientom indywidualnym, oferta rachunku, którego oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stopę WIBOR 3M. Unikalna na rynku konstrukcja produktu, daje gwarancję wysokich odsetek, umożliwiając jednocześnie elastyczny dostęp do gromadzonych środków. W ramach ostatniej aktualizacji stopy WIBOR 3M oraz specjalnego bonusu przyznawanego od Toyota Bank, klienci otrzymają 2.21 proc. odsetek w skali roku.


Głównym wyróżnikiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego w Toyota Bank, jest mechanizm oprocentowania deponowanych na nim środków. Gwarantowane oprocentowanie, co kwartał, ustalane jest w oparciu o rynkową stopę WIBOR 3M, która w ostatnim okresie zanotowała pokaźny wzrost.

 

Od 1 lipca 2016 roku klienci posiadający depozyty do 100 000 zł (ich podstawowe oprocentowanie wynosi WIBOR 3M plus 0,25 proc), otrzymują od Toyota Bank dodatkowy bonus – WIBOR 3M plus 0,25 proc (łącznie +0,50 proc). Tym samym, konto gwarantuje odsetki w wysokości 2,21 proc. w skali roku, co obecnie, czyni ofertę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

 

Mechanizm Indeksowanego Konta Oszczędnościowego, który zastosowaliśmy daje naszym Klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość jest zawsze atrakcyjna i jednocześnie odpowiada aktualnym trendom panującym na rynku pieniężnym. Jest to szczególnie istotne podczas obecnej dużej zmienności na rynkach giełdowych. Połączenie stopy WIBOR 3M z naszym bonusem, daje Klientom dobrą możliwość oszczędzania, przy jednoczesnej swobodzie dostępu do zdeponowanych pieniędzy – mówi Bartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank Polska.

 

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, to elastyczna i bezpieczna inwestycja kapitału, zarówno dla dotychczasowych jak i nowych klientów banku. Przejrzyste warunki tego depozytu czynią go wyróżniającym się produktem. Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, obsługującym przelewy wchodzące i wychodzące. W jego ramach można korzystać także z innych usług Toyota Bank i np. otwierać lokaty terminowe. W przypadku zrealizowania przelewów z konta, bank pobiera miesięczną zryczałtowaną opłatę w wysokości 30 zł, niezależnie od ilości wykonanych przelewów. Dla osób, które w danym miesiącu nie będą wykonywały przelewów, konto jest całkowicie bezpłatnie.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.