Toyota Bank podnosi oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank to dedykowana klientom indywidualnym, oferta rachunku, którego oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stopę WIBOR 3M. Unikalna na rynku konstrukcja produktu, daje gwarancję wysokich odsetek, umożliwiając jednocześnie elastyczny dostęp do gromadzonych środków. W ramach ostatniej aktualizacji stopy WIBOR 3M oraz specjalnego bonusu przyznawanego od Toyota Bank, klienci otrzymają 2.21 proc. odsetek w skali roku.


Głównym wyróżnikiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego w Toyota Bank, jest mechanizm oprocentowania deponowanych na nim środków. Gwarantowane oprocentowanie, co kwartał, ustalane jest w oparciu o rynkową stopę WIBOR 3M, która w ostatnim okresie zanotowała pokaźny wzrost.

 

Od 1 lipca 2016 roku klienci posiadający depozyty do 100 000 zł (ich podstawowe oprocentowanie wynosi WIBOR 3M plus 0,25 proc), otrzymują od Toyota Bank dodatkowy bonus – WIBOR 3M plus 0,25 proc (łącznie +0,50 proc). Tym samym, konto gwarantuje odsetki w wysokości 2,21 proc. w skali roku, co obecnie, czyni ofertę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

 

Mechanizm Indeksowanego Konta Oszczędnościowego, który zastosowaliśmy daje naszym Klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość jest zawsze atrakcyjna i jednocześnie odpowiada aktualnym trendom panującym na rynku pieniężnym. Jest to szczególnie istotne podczas obecnej dużej zmienności na rynkach giełdowych. Połączenie stopy WIBOR 3M z naszym bonusem, daje Klientom dobrą możliwość oszczędzania, przy jednoczesnej swobodzie dostępu do zdeponowanych pieniędzy – mówi Bartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank Polska.

 

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, to elastyczna i bezpieczna inwestycja kapitału, zarówno dla dotychczasowych jak i nowych klientów banku. Przejrzyste warunki tego depozytu czynią go wyróżniającym się produktem. Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, obsługującym przelewy wchodzące i wychodzące. W jego ramach można korzystać także z innych usług Toyota Bank i np. otwierać lokaty terminowe. W przypadku zrealizowania przelewów z konta, bank pobiera miesięczną zryczałtowaną opłatę w wysokości 30 zł, niezależnie od ilości wykonanych przelewów. Dla osób, które w danym miesiącu nie będą wykonywały przelewów, konto jest całkowicie bezpłatnie.

Źródło: Toyota Bank Polska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.