Strona głównaWiadomościWeź EKOpożyczkę w BOŚ i pomóż fokom szarym na Helu

Weź EKOpożyczkę w BOŚ i pomóż fokom szarym na Helu

Ruszyła wakacyjna promocja EKOpożyczki „Rok bez odsetek” w Banku Ochrony Środowiska. W ramach letniej akcji wszyscy klienci, którzy terminowo spłacają EKOpożyczkę, nie zapłacą odsetek za ostatnie dwanaście miesięcy. Ale to nie wszystko. Korzystając z EKOpożyczki, kredytobiorcy wspierają Fokarium na Helu i rozwój populacji foki szarej nad Bałtykiem. Łączenie biznesu z działaniami z zakresu społecznej odpowiedzialności jest wyróżnikiem banku i wdrażanej przez niego strategii na lata 2016-2020.

 

 

Dzięki EKOpożyczce z BOŚ Banku można nie tylko zrealizować swoje wakacyjne marzenia czy sfinansować niespodziewane wydatki i nie płacić odsetek za ostanie 12 miesięcy kredytowania (dotyczy to pożyczek na okres co najmniej 36 miesięcy), ale dodatkowo wspierać ochronę środowiska. Jest to możliwe dzięki najnowszej akcji Banku Ochrony Środowiska. Bank po udzieleniu Klientowi EKOpożyczki przekaże z własnych środków 1 zł na rzecz Fokarium – Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego na Helu.

 

Oprocentowanie letniej EKOpożyczki ustalane jest na podstawie aktualnej stopy bazowej WIBOR 6M. Marża banku wynosi 5 p.p., a prowizja przygotowawcza 10 proc. Wniosek o EKOpożyczkę można złożyć ekologicznie, online w kilka minut – bez stania w kolejce, na stronie www.bosbank.pl, poprzez system bankowości internetowej BOŚBank24, a także dzwoniąc na infolinię lub podczas wizyty w dowolnej placówce BOŚ Banku. Maksymalna kwota pożyczki, o jaką można się ubiegać wynosi nawet 150 000 zł, natomiast okres kredytowania to maksymalnie 10 lat.

 

Promocja trwa do 31.12. 2016 r.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular