W ING Lease oferta specjalna Rejestracja za 0 zł

ING Lease przygotował ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki oferty specjalnej i podpiszą umowę leasingu od 3 kwietnia do 31 maja br., mogą skorzystać z oferty Rejestracja za 0 zł.


W ofercie Rejestracja za 0 zł klienci nie ponoszą kosztów rejestracji zakupionego nowego samochodu osobowego lub dostawczego do 3,5 T. Koszty rejestracji pokrywa ING Lease, co dla klientów oznacza oszczędność nawet do 300 zł.  

 

ING Lease zachęca do skorzystania z prostego i wygodnego programu ING AUTO na finansowanie samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu. Decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Źródło: ING Bank Śląski

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.