Kredyt na kredyt od Banku Zachodniego WBK

 

Bank Zachodni WBK przygotował promocję kredytu gotówkowego „Brak ciążenia” na spłatę zobowiązań kredytowych. Za pożyczone na ten cel pieniądze Bank nie pobierze prowizji, a z promocji można skorzystać do 19 czerwca 2017 r.


Oferta Banku Zachodniego WBK to kredyt gotówkowy na spłatę zobowiązań w innych bankach oraz instytucjach finansowych. Klient może także zawnioskować o dodatkową kwotę kredytu na dowolny cel. Za część kredytu zaciągniętą na spłatę wybranych zobowiązań w innych bankach, BZ WBK nie pobierze prowizji, natomiast część zaciągnięta na inny cel niż spłata zobowiązań wiąże się z prowizją. Maksymalna kwota kredytu w sumie to 150 tys. zł.

 

Oprocentowanie wynosi:

  • od 4,99% w skali roku dla kredytów na okres kredytowania do 72 miesięcy,

  • od 7,99 w skali roku dla kredytów na okres kredytowania dłuższy niż 72 miesiące,

Jak wynika z badania Banku Zachodniego WBK „Pokolenia o finansach”* całkowity koszt kredytu jest najważniejszym parametrem branym przy ocenie ofert przez kredytobiorców. Dla tych, którzy już kiedyś korzystali z kredytu istotna jest także szybkość uzyskania kredytu. Dlatego w placówce Banku Zachodniego WBK można otrzymać decyzję kredytową już w 10 minut od momentu złożenia wniosku. W tym samym badaniu respondentów jako istotny czynnik kredytu wskazuje możliwy czas jego spłaty. Stąd kredyt w Banku Zachodnim WBK na spłatę zobowiązań można zaciągnąć nawet na 120 rat dla kwoty od 20 tys. zł.

 

– Wiele osób, które mają kilka zobowiązań kredytowych, nawet nie bierze pod uwagę zaciągnięcia kolejnego kredytu. Wbrew pozorom warto jednak rozważyć taką decyzję, bo w ten sposób można obniżyć swoje miesięczne raty. Nowa oferta jest elastyczna. Klient może dopasować rozwiązanie tak, aby było dla niego jak najwygodniejsze. Oferujemy więc i długi czas spłaty, kwoty od 1 tys. do 150 tys. zł oraz wakacje kredytowe i opcjonalne ubezpieczenie. – mówi Mateusz Górzny dyrektor sprzedaży i dystrybucji segmentu klienta indywidualnego w Banku Zachodnim WBK.

 

Aby zapewnić komfort obsługi kredytu, bank umożliwia klientom także tzw. wakacje kredytowe, co oznacza, że można wielokrotnie zawnioskować o zawieszenie spłaty kapitału na okres w sumie do 6 miesięcy. Z tej opcji można skorzystać nie wcześniej niż po pół roku od uruchomienia kredytu.

 

Zobowiązanie może spłacać w ratach równych lub malejących, dowolnie wybierając dzień płatności raty w miesiącu. Oferta jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i aktualnych klientów. Wniosek kredytowy można złożyć w placówce lub przez infolinię.

Klienci zaciągający kredyt mogą skorzystać z pakietu ubezpieczeń „Spokojny kredyt”, zapewniających ochronę na wypadek różnych sytuacji losowych, które mogłyby utrudnić spłatę kredytu i sprawić, że będzie on dla klienta lub jego bliskich ciężarem np. w sytuacji utraty życia, utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy czy pobytu w szpitalu z powodu nieszczęśliwego wypadku.

Promocja kredytu gotówkowego jest wspierana przez kampanię reklamową, w której Bank Zachodni WBK ponownie nawiązuje do tematyki sportowej oraz piłkarskich emocji. Spoty z bramkarzem polskiej reprezentacji Łukaszem Fabiański są emitowane od 24 marca, Kampania trwa do końca kwietnia i obejmuje prasę, telewizję, Internet. Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Red8 a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Reżyserem spotów jest Łukasz Kośmicki.

*Raport ilościowy „Pokolenia o finansach” zrealizowany przez 4P Research mix dla Banku Zachodniego WBK metodą wywiadu internetowego na panelu na próbie losowo-kwotowej 1028 internautów. Badanie przeprowadzono w listopadzie 2016 r.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.