Rusza kampania reklamowa Plusa i PlusBanku z udziałem megagwiazd

1 kwietnia ruszyła kampania reklamowa Plusa i PlusBanku z udziałem megagwiazdy Beaty Kozidrak oraz Szymona Majewskiego. Głównym przekazem kampanii jest rok abonamentu w Plusie gratis! Kampania zaplanowana została w TV, Internecie i mediach społecznościowych. Za zakup mediów odpowiada agencja Vizeum Sp. z o.o.  Kreację kampanii opracowała agencja Scholz and Friends, za produkcję odpowiada firma TFP Sp. z o.

 

Kampania dotyczy nowej promocji, w ramach której klienci zakładający i aktywnie korzystający z Konta Plus w PlusBanku oraz przenoszący swój numer telefonu z innej sieci, zyskują rok abonamentu w Plusie gratis!

 

Oferowane przez PlusBank Konto Plus to nowoczesny rachunek bankowy proponowany osobom zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych.

 

W ramach Konta Plus nie pobierane są opłaty m.in. za:

  • prowadzenie konta,
  • wydanie karty debetowej,
  • korzystanie z polecenia zapłaty,
  • przelewy przez Internet,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

 Jak powiedział Jakub Kłoczewski, Dyrektor Departamentu Marketingu PlusBanku – „dodatkowym potwierdzeniem atrakcyjności konta Plus na rynku jest tegoroczne wyróżnienie przez ekspertów gazeta.pl*, którzy swoją analizę oparli na zestawieniu najlepszych kont osobistych przygotowanym przez Kontomierz.pl”.

 

Konto Plus można otworzyć w większości punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, Oddziale PlusBanku oraz poprzez dedykowany formularz na plusbank.pl.

 

Szczegółowe informacje o promocji zawarte są w regulaminach dostępnych na plus.pl oraz w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

 

Kampania reklamowa trwać będzie do 14 maja b.r. Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r.

 

Film można obejrzeć tutaj  https://www.youtube.com/watch?v=0UP_I…>

 

*   Źródło:  cf.gazeta.pl/ranking-kont-osobistych/

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.