Toyota Bank ponownie nagrodzi prymusów

Po raz szósty Toyota Bank podwoi, a najlepszym prymusom potroi wartość odsetek ze środków zgromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Właśnie ruszyła tegoroczna edycja programu „Bonus dla najlepszych 2017”, w której premię pieniężną otrzyma każdy, kto pochwali się znakomitymi wynikami w nauce. Wyróżnieni uzyskają również szansę na przyznanie e-Karty upominkowej Apple Store lub Google Play o wartości 100 zł.


Akcja „Bonus dla najlepszych 2017” rozpoczyna się 1 kwietnia i trwać będzie, aż do 30 czerwca bieżącego roku. W tym okresie, wszyscy uczniowie, którzy posiadają lub założą Konto Click, a następnie pochwalą się świadectwem otrzymają pokaźne premie do odsetek. Dokładnie 100% dodatkowych odsetek od środków zgromadzonych na koncie w przypadku średniej ocen w przedziale 4,75 – 4,99 lub nawet 200% w momencie, gdy średnia ucznia uzyska lub przewyższy ocenę 5,0.

 

Uczniowie wyróżnieni promocyjnymi odsetkami otrzymają także e-Kartę upominkową Apple Store lub Google Play o wartości 100 zł pod warunkiem, że w każdym z trzech miesięcy trwania akcji dokonają płatności bezgotówkowych na kwotę 200 zł.

 

– Konkurs świadectw w ramach młodzieżowego Konta Click to nasz gest w stronę uczniów, którzy najlepiej przykładają się do szkolnych obowiązków. Pragniemy nagrodzić, a tym samym pokazać, iż nauka jest ważnym elementem w życiu młodego człowieka. Posiada olbrzymie znaczenie w kontekście naszej kariery zawodowej i związanej z tym niezależności finansowej – mówi Piotr Kluźniak, Specjalista ds. Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.

 

Kopię świadectwa szkolnego za pomocą poczty elektronicznej, w postaci czytelnego pliku graficznego należy przesłać w terminie do 7  lipca 2017 r. na adres: [email protected]. Nagrody w postaci dodatkowych odsetek zostaną wypłacone do dnia 14 lipca 2017 r. W przypadku spełnienia warunków do otrzymania e-Karty upominkowej, Toyota Bank prześle wybrany rodzaj karty na pocztę elektroniczną w terminie do 21 lipca 2017 r.

 

Konto Click


Konto Click jest bezpłatnym rachunkiem bankowym dedykowanym osobom w wieku 13-24 lat. Konto oferuje darmowe przelewy internetowe, trzy bezpłatne wypłaty z bankomatów w miesiącu oraz wysokie oprocentowanie w wysokości 2,50%. Posiadacz konta Click dodatkowo w pakiecie otrzymuje  konto oszczędnościowe Super Click z oprocentowaniem 3%.

 

Szczegóły akcji na: https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/bonus-dla-najlepszych/szczegoly-1/

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.