Strona główna Wiadomości Tylko w wakacje 3,99 zł za 1000 zł pożyczki w Toyota Bank

Tylko w wakacje 3,99 zł za 1000 zł pożyczki w Toyota Bank

Tylko w wakacje 3,99 zł za 1000 zł pożyczki w Toyota Bank

Wiosenna pożyczka gotówkowa zachowuje atrakcyjne warunki i już jako pożyczka wakacyjna zostaje przedłużona na okres do 30 września br. Wszystkich, którzy marzą o urlopie z pewnością ucieszy fakt, że miesięczne odsetki od każdego pożyczonego 1000 zł pozostają na bardzo niskim poziomie – tylko 3,99 zł. Bank zniósł również opłatę za rozpatrzenie wniosku oraz prowizję za uruchomienie pożyczki. Upragnione i zasłużone wakacje stają się więc marzeniem będącym na wyciągnięcie ręki każdego z nas.


Wakacyjna pożyczka gotówkowa to propozycja dedykowana wszystkim, lojalnym klientom Toyota Bank. Dzięki promocji przygotowanej przez bank każdy, kto prowadzi rachunek w okresie przynajmniej 6-miesięcy wstecz od złożenia wniosku, otrzymuje szanse na uzyskania dodatkowych środków finansowych bez dodatkowych kosztów z tytułu prowizji i z ratami nieobciążającymi własnego budżetu. Osobom, które wyróżniają się regularnym korzystaniem z konta, bank gwarantuje jeszcze jedno udogodnienie – udzieli im pożyczki poprzez uproszczoną procedurę rozpatrywania wniosku.

 

Promocyjna pożyczka dostępna jest w pięciu dogodnych wariantach czasowych, na okres 12, 24, 36, 48 oraz 60 miesięcy. Okres promocyjny dla pożyczki wakacyjnej trwa do 30 września 2015 oku.

 

– Nasza najnowsza oferta pożyczki gotówkowej to idealna okazja dla tych, którzy dopiero w ostatniej chwili zdecydowali się na spędzenie zasłużonego urlopu poza domem. Dzięki preferencyjnym warunkom, przykładowy koszt pożyczki przeznaczonej na wakacje w kwocie 5 000 zł i okresie 36 miesięcy, wyniesie zaledwie 718 zł, a miesięczna rata oscylować będzie w granicach 158 zł. To niewiele, a co istotne Toyota Bank całkowicie zniósł opłatę za rozpatrzenie wniosku oraz prowizję za uruchomienie pożyczki. Wszystko to składa się nam w atrakcyjną ofertę pożyczki gotówkowej –mówi Bartosz Suchecki– kierownik ds. rozwoju produktów w Toyota Bank Polska.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.