Strona główna Wiadomości Lipcowe "Gorące oferty" dla klientów Citi Handlowy

Lipcowe "Gorące oferty" dla klientów Citi Handlowy

Lipcowe "Gorące oferty" dla klientów Citi Handlowy

W tym miesiącu posiadacze Kart Kredytowych Citi Handlowy otrzymują specjalne zniżki w butikach SWISS, dobrewina.pl, Link4, Top Secret oraz WITTCHEN . „Gorące oferty” to limitowane w czasie rabaty przygotowywane co miesiąc przez bank wraz z partnerami programu.


Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. „Gorących Ofert”. Aktualna lista zniżek:

  • Butiki SWISS – Lato w kolorze złota! 12% rabatu na zegarki w kolorze złota. Oferta obowiązuje w butikach stacjonarnych. Aby skorzystać z rabatu poinformuj sprzedawcę o chęci skorzystania z oferty i zapłać kartą Citibank. Rabaty nie łączą się. Oferta ważna do 31.07.2015.

  • Link4 –do 16% rabatu na ubezpieczenie OC lub OC/AC. Aby skorzystać z oferty wejdź na stronę Link4 i oblicz składkę. Oferta ważna przy płatnościach dokonanych kartą Citibank przez infolinię. Sprawdź szczegóły na www.citirabaty.pl. Oferta ważna do 31.07.2015.

  • Top Secret –15% rabatu dla klientów Citi Handlowy. Rabat obowiązuje przy płatności Kartą Kredytową Citibank. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

  • WITTCHEN – 10% rabatu dla klientów Citi Handlowy. Rabat obowiązuje przy płatności Kartami Kredytowymi Citibank. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Informacje o aktualnych „Gorących ofertach” klienci otrzymują w mailingach, przesyłanych co dwa tygodnie. Dodatkowo o wszystkich ofertach bank informuje na fanpage Citihandlowy.pl, który ma ponad 150 tys. fanów oraz na stronie www.citirabaty.pl.

Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który wciąż pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc, w których klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.