Strona główna Wiadomości Przelewy PayU Express z Alior Banku na jeden klik!

Przelewy PayU Express z Alior Banku na jeden klik!

Przelewy PayU Express z Alior Banku na jeden klik!

Klienci Alior Banku mogą korzystać już z nowej formuły usługi PayU Express i płacić przelewem jednym kliknięciem. Rozwiązanie to nie wymaga logowania się do banku ani przepisywania haseł SMS, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo transakcji.


PayU Express to bezpłatna usługa umożliwiająca realizację płatności internetowych jednym kliknięciem, bez konieczności żmudnego wprowadzania danych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych przelewów. Od teraz jest ona dostępna również dla klientów Alior Banku kupujących na Allegro, jak i w tysiącach sklepów internetowych, gdzie udostępniona została płatność kontem PayU. Aby dokonać szybkiej płatności, wystarczy wybrać PayU Express z Alior Banku jako sposób zapłaty i następnie zaakceptować transakcję.

 

Dzięki usłudze PayU Express, klienci Alior Banku zyskują szereg korzyści, które usprawnią proces płatności dokonywanych zarówno za pośrednictwem komputera, jak i urządzenia mobilnego. Oprócz eliminacji zbędnych formalności, nowe rozwiązanie zapewnia wyjątkową szybkość realizacji płatności nawet w 0,5 sekundy. Co ważne cały proces jest w pełni bezpieczny. Firma PayU nie uzyskuje loginu ani hasła do bankowości elektronicznej klientów, a wszelkie informacje, które są niezbędne do uruchomienia usługi i realizacji płatności, są szyfrowane.

Błyskawiczny e-przelew stworzony dzięki współpracy PayU i Alior Banku zapewnia wykonanie transakcji do 500 zł jednym kliknięciem, co oznacza, że transakcja eCommerce/mCommerce jest
w całości realizowana na stronie lub w aplikacji akceptanta (sklepu), bez przekierowania do banku lub centrum autoryzacyjnego. Płatności powyżej 500 zł wymagają dodatkowej autoryzacji, czyli zalogowania do serwisu bankowości elektronicznej Alior Banku.

 

Klienci Alior Banku mogą aktywować usługę PayU Express na dwa sposoby: podczas realizowania transakcji na Allegro lub w czasie płatności kontem PayU w dowolnym e-sklepie. W tym celu wystarczy wybrać metodę płatności „Płacę z Alior Bank” i po zalogowaniu się do banku zaakceptować regulamin oraz wybrać rachunek, który chce się przypisać do usługi. Następnie należy autoryzować przelew i kolejne transakcje można już przeprowadzać jednym kliknięciem.

Więcej informacji na temat usługi PayU Express dostępnej dla klientów Alior Banku, znajduje się na stronie: http://www.payu.pl/payu-express

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.