Strona główna Wiadomości Toyota Bank przyznał bonusy za dobre wyniki w nauce

Toyota Bank przyznał bonusy za dobre wyniki w nauce

Toyota Bank przyznał bonusy za dobre wyniki w nauce

Kolejna edycja promocji Toyota Bank dla najlepszych uczniów cieszyła się jeszcze większą popularnością niż rok temu. Średnia ocen wszystkich uczestników akcji Bonus dla Najlepszych wyniosła 5,92, a najmłodszy z nich miał 13 lat.


W piątej edycji promocji młodzieżowego Konta Click każdy, kto jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, ma nie więcej niż 24 lata i przesłał do Banku swoje świadectwo szkolne z odpowiednią średnią ocen, otrzymał bonus: 100% lub 200% dodatkowych odsetek oraz bony upominkowe do salonów Empik dla aktywnych.

 

Okazuje się, że młodzi klienci Toyota Bank nie tylko osiągają świetne wyniki w nauce, ale potrafią przekuć je na realne pieniądze.

 

– Promocja dla najlepszych uczniów Toyota Bank po raz kolejny okazała się sukcesem, nie tyle Banku, co młodych ludzi, którzy za wyjątkowe wyniki w nauce otrzymali dodatkowe premie. Konkurs jest świetną okazją do promocji idei oszczędzania i zarządzania swoimi pieniędzmi już od najmłodszych lat. Z pewnością będziemy go kontynuować – mówiBartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

 

Najlepsi uczniowie korzystający z młodzieżowego Konta Click mogli uzyskać dodatkowo nawet 200 złotych. Konto Click jest skierowane do najmłodszych klientów, oferuje wysokie oprocentowanie, bezpłatne przelewy internetowe, oraz bezpieczną kartę płatniczą z dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.