Rusza III edycja KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI . W tym roku mieszkańcy 46 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbędzie się już 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu Planeta Singli. 

 

Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem WE LOVE CINEMA. Zależy nam na dostarczaniu filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd wzięła się idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. Zapraszamy na seans o smokach dla najmłodszych o 18.00, a na starszych widzów czekamy o 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym Planeta Singli z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem – dodaje Agnieszka Wilczyńska.

 

Na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI czekają m.in. konkursy wiedzy filmowej, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie kręcenie filmu poklatkowego.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w mieście, w którym odbywa się wydarzenie lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

Dodatkowy bonusem tej akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.

KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce, które  potrwa do 29 sierpnia br.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.