Strona główna Wiadomości Promocja karty internetowej w Banku Zachodnim WBK

Promocja karty internetowej w Banku Zachodnim WBK

Promocja karty internetowej w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK rozpoczął promocję karty prepaid do płatności internetowych. Osobom, które z niej skorzystają i spełnią warunki, bank zwraca koszt zakupu karty.

Karta internetowa to rodzaj karty prepaid w złotych przeznaczonej do transakcji w internecie. Można ją także wykorzystywać w grach online, przy zakupach aplikacji, dzwonków do telefonów komórkowych etc. Karta nie jest wydawana w formie plastiku, jest instrumentem bazującym na pieniądzu elektronicznym. Jej kupno nie wymaga posiadania rachunku osobistego, a bank nie pobiera stałych opłaty za użytkowanie karty. Kartę, bez zbędnych formalności, mogą kupić osoby już w wieku powyżej 13 lat.

Obecnie trwa promocja polegająca na zwrocie prowizji za zakup karty internetowej wszystkim, którzy do 31 lipca br. zakupią i zarejestrują kartę w serwisie prepaid oraz zasilą ją jednorazowo kwotą co najmniej 50 zł.

– Intensywny wzrost rynku e-commerce pociąga za sobą konieczność dostosowania odpowiednich narzędzi płatniczych. Te wymagania spełnia właśnie karta internetowa, która dzięki swojej funkcjonalności i bezpieczeństwu płatności jest doskonałym narzędziem do płatności na odległość. Należy również pamiętać, że posiadacz karty wyda tylko taką kwotę, jaką wcześniej zasilił kartę – powiedział Piotr Termena, menedżer odpowiedzialny za rozwój produktów prepaid w Banku Zachodnim WBK.

Limit pojedynczej transakcji  bezgotówkowej to aż 4 tys. zł, natomiast maksymalne saldo na rachunku technicznym karty może wynieść 10 tys. zł. Kartę można wielokrotnie doładowywać za pomocą indywidualnego numeru rachunku technicznego.

Kartę można kupić w serwisie www.prepaid.bzwbk.pl lub www.bzwbk.istore.pl – jest wysyłana w formie dokumentu pdf, który zawiera niezbędne dane do rejestracji karty w serwisie prepaid. Podczas rejestracji, która aktywuje kartę, klienci otrzymują pełen numer karty oraz kod CVV2 niezbędny do dokonywania płatności.

Źródło: BZ WBK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.