Strona główna Wiadomości Getin Bank w czołówce rankingów

Getin Bank w czołówce rankingów

Getin Bank w czołówce rankingów

W sierpniu br. Getin Bank po raz kolejny został wyróżniony w dwóch niezależnych rankingach finansowych. Bank zajął pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów gotówkowych na wyprawkę szkolną, opracowanym przez Bankier.pl. Zdobył również drugie miejsce w Rankingu Kredytów Gotówkowych 2013 w kategorii „Najlepszy kredyt gotówkowy na 3 tysiące złotych”, przygotowanym przez Money.pl.

 

Oferta kredytowa Getin Banku regularnie uzyskuje wysokie noty w niezależnych rankingach branżowych. Eksperci doceniają atrakcyjne warunki kredytowania – korzystne oprocentowanie oraz niską prowizję. Wyróżnienie w zestawieniach Bankier.pl i Money.pl po raz kolejny potwierdza wysoką pozycję Getin Banku na rynku usług finansowych.

 

Eksperci Bankier.pl opracowujący ranking kredytów gotówkowych na wyprawkę szkolną przyjrzeli się ofertom kredytów w wysokości 2 000 zł, zaciąganych na okres 12 miesięcy. Najtańszą i najlepszą ofertą na rynku okazała się propozycja Getin Banku, w której za pożyczone 2 000 zł kredytobiorcy dopłacą jedynie 150 zł. Dla porównania, w innych bankach kwota ta może wynieść aż do 380 zł. Dodatkowo oferta Getin Banku jest skierowana zarówno do nowych, jak i stałych Klientów.

 

Natomiast analitycy Money.pl wzięli pod lupę oferty kredytów gotówkowych, analizując koszt kredytu w wysokości 3 000 zł, udzielanej na 12 miesięcy. Getin Bank znalazł się na drugim miejscu spośród 22 instytucji uwzględnionych w rankingu. Ofertę Banku wyróżnia niski poziom RRSO oraz brak obowiązku zakupu produktów dodatkowych.

 

Więcej informacji o ofercie Getin Banku znajduje się na stronie www.getinbank.pl

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.