Strona główna Wiadomości PKO Bank Polski z Horyzontami Bankowości 2013

PKO Bank Polski z Horyzontami Bankowości 2013

PKO Bank Polski z Horyzontami Bankowości 2013

Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego otrzymał nagrodę specjalną i tytuł „Innowatora Rynku Bankowego 2012”, a bank zdobył główną nagrodę w rankingu największych banków w Polsce. Projektem Roku wybrano IKO, a ambasadorem gospodarki elektronicznej został Wojciech Bolanowski, odpowiedzialny w PKO Banku Polskim za bankowość elektroniczną.

Kapituła tegorocznej edycji rankingu „50 największych Banków w Polsce” przyznała indywidualną nagrodę specjalną Zbigniewowi Jagielle za “pierwsze na rynku internetowe konto dla dzieci i reaktywację Szkolnych Kas Oszczędności, kredyt obrotowy MSP do miliona złotych z decyzją wciągu 24 godzin oraz platformę LEM, która jest unikalną formą konsolidacji rynku inwestorów kapitałowych oraz polskich przedsiębiorców”. Podczas uroczystej gali Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego odebrał też statuetkę za nagrodę główną rankingu.

PKO Bank Polski konsekwentnie od 2010 roku realizuje założenia przyjętych strategii – wprowadza nowe, konkurencyjne produkty, odświeża wizerunek Banku, stawia na nowe projekty i nowoczesne rozwiązania. W marcu br. z sukcesem wdrożył system płatności mobilnych IKO, który bardzo szybko został doceniony zarówno przez klientów, jak i rynek.

Podczas tegorocznego Kongresu Gospodarki Elektronicznej zorganizowanego pod patronatem Związku Banków Polskich kapituła przyznała IKO nagrodę w kategorii Projekt Roku. Tytułem Ambasadora Gospodarki Elektronicznej w konkursie uhonorowany został Wojciech Bolanowski odpowiedzialny za bankowość elektroniczną w PKO Banku Polskim.

PKO Bank Polski został doceniony również w innych rankingach branżowych. Według „Book of Lists 2013”, przygotowywanego przez Warsaw Business Journal, jest najlepiej prosperującym krajowym bankiem komercyjnym. Bank został zwycięzcą w kategorii „Commercial Banks” i był laureatem w tej kategorii również w 2011 roku.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.