Strona główna Wiadomości INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty sieci Euronet

INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty sieci Euronet

INVEST-BANK udostępnia klientom wpłatomaty sieci Euronet

INVEST-BANK S.A. udostępnia swoim klientom, na preferencyjnych warunkach wpłatomaty sieci Euronet. Euronet Polska Sp. z o.o. jest liderem w przetwarzaniu elektronicznych transakcji finansowych,  a także właścicielem i operatorem jednej z największych, niezależnych sieci wpłatomatów.

 

Wpłatomaty nazywane także „drugą stroną bankomatu” są urządzeniami, dzięki którym w szybki i bezpieczny sposób można wpłacić gotówkę na swoje konto.

 

Sieć wpłatomatów Euronet w Polsce to już ponad 250 urządzeń, zlokalizowanych
w miejscach powszechnie uczęszczanych i łatwo dostępnych m.in. w pasażach, centrach i galeriach handlowych. W zależności od lokalizacji wpłatomaty są dostępne 24h/ 7 dni w tygodniu.

 

Wpłatomaty Euronet to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Dla klientów detalicznych INVEST-BANK są bezpłatne, niezależnie od wysokości i częstotliwości wpłat. Klienci instytucjonalni płacą prowizję zgodnie z obowiązującą tabelą opłat banku.

 

 

Dzięki trwającej już współpracy z firmą Euronet, Klienci INVEST-BANK korzystają
na preferencyjnych warunkach z bankomatów należących do sieci Euronet. Posiadacze karty debetowej INVEST-BANK SA wydanej do rachunku detalicznego nie ponoszą żadnych kosztów wypłaty gotówki z bankomatów Euronet. Dla rachunku firmowego, jednorazowy koszt transakcji wynosi 1 złoty bez względu na kwotę pobieranych środków.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.