Strona główna Wiadomości PKO Bank Polski laureatem Lamparta 2016

PKO Bank Polski laureatem Lamparta 2016

PKO Bank Polski laureatem Lamparta 2016

PKO Bank Polski otrzymał statuetkę Lamparta 2016” w konkursie na najbardziej podziwianą kreację marki bankowej i ubezpieczeniowej. Jury wyróżniło odmłodzenie marki, konsekwencję i spójną stylistykę działań marketingowych Banku.

PKO Bank Polski kolejny raz zdobył laur Lamparta. Ideą, przyznawanej przez agencję badawczą TNS Polska nagrody jest wyróżnienie banków i towarzystw ubezpieczeniowych, które w ciągu danego roku najefektywniej kreowały wizerunek swojej marki. Laureaci wyłaniani są na podstawie badania przeprowadzanego przez TNS Polska wśród przedstawicieli branży bankowej i ubezpieczeniowej. W tegorocznym konkursie PKO Bank Polski zajął 3 miejsce. Nagrodę „Lamparta 2016”  wręczano podczas XVI Konferencji Finansowej TNS Polska „6 szans na wzrost dla instytucji finansowych w Polsce”. W imieniu Banku odebrał ją Michał Kuczmierowski, dyrektor Departamentu Marketingu PKO Banku Polskiego.

W ubiegłym roku PKO Bank Polski zyskał uznanie branży finansowej za, m.in. pomysłową platformę komunikacyjną i atrakcyjny przekaz marketingowy dedykowany młodym klientom. Wcześniej, w 2013 roku Bank uhonorowano „Lampartem” za zmianę w postrzeganiu
i pozycjonowaniu marki, innowacyjność, stałą i spójną kampanię medialną oraz atrakcyjną ofertę produktową. W 2012 roku branża doceniła dobrą reklamę i promocję marki PKO Banku Polskiego.

Działania marketingowe Banku mają realny wpływ na wzrost potencjału biznesowego i są doceniane przez rynek i regularnie nagradzane przez branżę. W tym roku Bank potrójnie triumfował w konkursie Kalendarzy Zoom Art 2016 – w kategoriach: kalendarz wieloplanszowy, najlepsza ilustracja i najlepsza fotografia. W ubiegłym zaś Bank otrzymał Grand Prix.

W 2015 roku Bank otrzymał także prestiżową nagrodę – srebrną statuetkę EFFIE w kategorii Business-To-Business za  kampanię „Razem widzimy więcej” promującą bankowość korporacyjną PKO Banku Polskiego, zrealizowaną we współpracy z klientami Banku. Wcześniej otrzymał również – złotą i brązową statuetkę Effie oraz Grand Prix w kategorii Long term marketing excellence.

W poprzednim roku PKO Bank Polski zdobył także laury w prestiżowym Polskim Konkursie Reklamy: złoto i srebro za spot „Palec” oraz brąz – za „Nos”. Obie reklamy są elementami platformy komunikacji marketingowej Banku – „Organizm, czyli bank z życia wzięty”. Teraz zainteresowanie rynku i branży budzi kolejna jej odsłona – kampania „Od juniora do seniora”, promująca rodzinny charakter oferty PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.