3 proc. dla profesjonalistów w BIZ Banku i Banku SMART

3 proc. w skali roku na lokacie 3 miesięcznej, formalności ograniczone do minimumi bardzo szybki proces otwarcia lokaty – tak w skrócie przedstawia się najnowszy produkt oszczędnościowy FM Banku PBP dla przedstawicieli wolnych zawodów, dostępny na www.smartlokaty.pl


-Przygotowując Lokatę dla Profesjonalistów wyznaczyliśmy sobie dwa cele: jak najmniej formalności i jak najatrakcyjniejsze oprocentowanie -mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych w FM Banku PBP SA, który jest właścicielem marek BIZ Bank i Bank SMART.

 

– Lokatę można otworzyć online, a do tego nie ma konieczności przedstawiania dokumentów.

 

Lokata, nazywana „Lokatą dla Profesjonalistów”, przeznaczona jest dla nowych klientów, osób uprawnionych do wykonywania zawodu: lekarza, stomatologa, weterynarza, notariusza, adwokata lub radcy prawnego.

 

Bank po założeniu lokaty zweryfikuje prawo wykonywania zawodu w ogólnodostępnych bazach online. Jeden klient może założyć jedną lokatę. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania jest wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych przez bank.Minimalna kwota lokaty to 1 000 zł, zaś maksymalna 50 tys. zł.

 

Okres trwania lokaty to 3 miesiące. Lokata jest dostępna na stronie www.smartlokaty.pl>

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.