Strona główna Wiadomości Nowy Yaris już od 392 zł miesięcznie w Kredycie SMARTPLAN

Nowy Yaris już od 392 zł miesięcznie w Kredycie SMARTPLAN

Nowy Yaris już od 392 zł miesięcznie w Kredycie SMARTPLAN

Toyota Bank wprowadził specjalną ofertę Kredytu SMARTPLAN na zakup nowej Toyoty Yaris. W ramach innowacyjnego finansowania, klienci spłacają jedynie tyle, ile wynosi spadek wartości pojazdu podczas jego użytkowania. Dzięki promocji, miesięczna rata za podstawową wersję tego miejskiego auta, wynosić będzie jedynie 392 zł.


Toyota Bank wystartował z limitowaną ofertą innowacyjnego Kredytu SMARTPLAN na zakup nowej Toyoty Yaris. Obecnie model ten jest dostępny w niezwykle korzystnej cenie w ramach wyprzedaży aut z rocznika 2016 w salonach Toyoty – podstawowa wersja auta kosztuje obecnie 41 400 zł.

 

W ramach preferencyjnych warunków Kredytu SMARTPLAN, Toyota Bank oferuje sfinansowanie modelu Yaris, już od 392 zł miesięcznie. Tak korzystna rata, wynika z wysokiej wartości rezydualnej aut marki Toyota oraz zastosowaniu przez Bank podwyższonej raty końcowej kredytu. Klient może stać się właścicielem nowego auta, wpłacając zaledwie 10% jego wartości. Ponadto, oprocentowanie 3-letniego kredytu wynosi jedynie 5,99% w skali roku.

 

Korzystna wymiana auta na nowe


Kredyt SMARTPLAN to innowacyjny produkt z tzw. ratą balonową, który bazuje na koncepcji TCM (Trade Cycle Management – cykliczna wymiana samochodów). Konstrukcja ta, jest niezwykle przyjazna dla kredytobiorcy, ponieważ dealer Toyoty może odkupić (po cenie rynkowej) od klienta jego obecny samochód w chwili zakończenia okresu umowy. Pozyskane w ten sposób środki pozwalają klientowi na uregulowanie ostatniej części kredytu samochodowego, a także na wpłatę początkową na kolejny nowy samochód na preferencyjnych warunkach. Użytkownik nie musi się zatem martwić sprzedażą pojazdu na rynku wtórnym, a wszystkie formalności załatwi w jednym miejscu – u najbliższego dealera Toyoty.

 

Rata miesięczna Kredytu SMARTPLAN, jest blisko o połowę niższa niż w przypadku klasycznego kredytu czy leasingu. Klient ma zatem zapewnione nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale także komfort użytkowania, ponieważ może stale jeździć nowym autem na gwarancji producenta. Obserwujemy coraz większy udział tego typu produktów, zarówno w finansowaniu nowych jak i używanych samochodów. Naszym celem jest sukcesywne zastępowanie standardowego kredytu samochodowego, innowacyjnym finansowaniem typu TCM – mówi Bogdan Grzybowski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Członek Zarządu w Toyota Bank Polska S.A.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.