Bank Pekao wyróżniony prestiżową nagrodą za najlepsze usługi finansowania handlu

Międzynarodowy magazyn Euromoney uhonorował Bank Pekao S.A. prestiżową nagrodą Best Trade Finance Provider 2017. Tym samym w opinii klientów, Pekao SA pozostał liderem w dostarczaniu usług finansowania handlu w Polsce, zwyciężając w tej kategorii nieprzerwanie od 2015 roku.


Nagroda jest przyznawana na podstawie badania, w którym klienci wybierają najlepsze ich zdaniem rozwiązania w zakresie finansowana handlu wskazując trzy banki, w których korzystają z produktów Trade Finance. Zwycięstwo Pekao w rankingu Euromoney świadczy m.in. o pozytywnym odbiorze usprawnień i nowych rozwiązań produktowych w obszarze finansowania handlu krajowego i zagranicznego, które bank wdrożył w ubiegłym roku.

 

Jednym z nowych rozwiązań udostępnionych w ubiegłym roku był wprowadzony wspólnie z  Pekao Faktoring nowy, hybrydowy model finansowania wierzytelności klientów korporacyjnych współpracujących w Grupą Pekao. W ramach projektu uruchomiono efektywny model sprzedaży i wdrożeń produktów finansowania wierzytelności, dzięki któremu klienci uzyskali dostęp do oferty z wykorzystaniem zarówno elementów produktów Banku oraz Pekao Faktoring. Całość finansowania jest strukturyzowana przez jednego specjalistę transakcyjnego.

 

W tegorocznej edycji badania, ankietę wypełniło ponad 300 klientów Banku. Cieszymy się, że tak duża grupa klientów doceniła obsługę jaką im oferujemy co znalazło odzwierciedlenie w wynikach konkursu. powiedziała Małgorzata Czerska Dyrektor Biura Obsługi Finansowania Handlu w Banku Pekao SA.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.