Strona główna Wiadomości Bank Polskiej Spółdzielczości będzie oferować kredyt na zakup maszyn firmy Ursus

Bank Polskiej Spółdzielczości będzie oferować kredyt na zakup maszyn firmy Ursus

Bank Polskiej Spółdzielczości będzie oferować kredyt na zakup maszyn firmy Ursus

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., w imieniu i na rzecz zrzeszonych Banków Spółdzielczych, podpisał umowę o współpracy z firmą Ursus SA, producentem maszyn i urządzeń rolniczych.

 

Bank BPS oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze, które przystąpią do przedsięwzięcia, będą oferowały Klientom Kredyt Fabryczny URSUS na zakup ciągników, maszyn i urządzeń firmy Ursus SA. Oferta skierowana jest do osób i firm rozpoczynających lub prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą.

 

Podstawowe parametry Kredytu Fabrycznego URSUS:

  • wkład własny od 0%

  • okres kredytowania do 15 lat

  • okres karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy

  • raty malejące

  • stawka referencyjna WIBOR3M

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS są naturalnymi partnerami środowisk wiejskich. Wspierają rolników i wykonywaną przez nich pracę od przeszło 150 lat. Bank BPS wyrasta z tych tradycji
– od początku swojej działalności współpracuje z rzemiosłem, przemysłem i rolnictwem, większość naszego portfela kredytowego stanowią przedsiębiorstwa z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym rolnicy. Bardzo cieszę się z podpisania umowy z firmą Ursus. Kredyt, który wspólnie przygotowaliśmy stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty produktowej i pozwoli nam jeszcze bardziej rozszerzyć działania na rzecz agrobiznesu
– powiedział Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku BPS.

 

Z 1,5 mln wszystkich ciągników użytkowanych obecnie w Polsce połowa to ciągniki marki Ursus. Oferujemy rolnikom nowoczesny, niezawodny i dopasowany do ich potrzeb sprzęt rolniczy. Dodatkowo ubiegły rok był dla nas rekordowy pod względem sprzedaży nowych ciągników.

 
To pokazuje, że Ursus to marka o ogromnym potencjale. Mam nadzieję, że umowa z Bankami Spółdzielczymi z Grupy BPS, która zapewnia naszym klientom atrakcyjne warunki finansowania przełoży się na dostępność naszych produktów dla rolników, a to z kolei wpłynie na zwiększenie sprzedaży ciągników –powiedział Karol Zarajczyk, Prezes spółki Ursus SA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.