Strona główna Wiadomości Nowość w aplikacji mobilnej Banku BPH

Nowość w aplikacji mobilnej Banku BPH

Nowość w aplikacji mobilnej Banku BPH

Do najnowszej wersji aplikacji mobilnej Banku BPH została dodana funkcja przechowywania kart rabatowych i lojalnościowych wydawanych przez sklepy i punkty usługowe.


Dzięki nowej funkcji aplikacji mobilnej Banku BPH wszystkie karty lojalnościowe można przechowywać w telefonie zamiast nosić je w portfelu. Wystarczy zeskanować kod kreskowy lub QR karty bądź wprowadzić jej numer, zrobić zdjęcie aparatem wbudowanym w telefon i dodać własny opis. Płacąc za zakupy nie trzeba wówczas okazywać karty, wystarczy wyświetlić na telefonie kod i pokazać sprzedawcy.

 

Karty zapisane są w pamięci telefonu, mogą być też przechowywane w wirtualnej chmurze. Służy do tego widoczna w aplikacji ikonka chmurki. Po jej naciśnięciu należy wprowadzić numer telefonu i podać kod SMS, a dane kart zostaną zachowane. Pozwoli to nie tylko na uniknięcie ponownego dodawania kart do aplikacji w przypadku zmiany telefonu, ale również na szybkie podzielenie się kartami z innymi osobami, aby np. mogły brać udział w programach lojalnościowych wspólnie z posiadaczem kart.

 

Nowa funkcjonalność nie wymaga logowania, dostępna jest od razu po uruchomieniu aplikacji.

Aplikacja Banku BPH jest bezpłatna i dostępna na dwa najczęściej używane systemy operacyjne urządzeń mobilnych: iOS i Android.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.