Strona główna Wiadomości Bank Millennium zwycięzcą Portfela Wprost

Bank Millennium zwycięzcą Portfela Wprost

Bank Millennium zwycięzcą Portfela Wprost

Bank Millennium zwyciężył w rankingu „Portfel Roku Tygodnika Wprost” 2015 w kategorii karta kredytowa dla klienta indywidulanego. Kapituła konkursu doceniła skierowaną do mężczyzn kartę kredytową Millennium Alfa.


Karta Millennium Alfa to unikatowa propozycja na polskim rynku. Przygotowaliśmy ją specjalnie z myślą o mężczyznach. Pracom nad koncepcją karty towarzyszyły badania, które pozwoliły przygotować kartę o cechach poszukiwanych przez współczesnego mężczyznę. Cieszy nas, że karta Millennium Alfa jest doceniana zarówno przez klientów, jak i niezależnych ekspertów. – mówi Wojciech Małaszewicz, Kierujący Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

 

„Portfel Roku Tygodnika Wprost” to nagroda dla najlepszych firm w branży finansowej. Laureaci rankingu zostali wyłonieni w dwuetapowym badaniu, w którym oceniane były: rozpoznawalność marki, dopasowanie oferty do potrzeb rynkowych, przejrzystość oferty dla klienta, opłaty i prowizje, jakość obsługi klienta, polityka lojalnościowa oraz lojalność i zaufanie klientów.

 

Millennium Alfa to karta skierowana do mężczyzn. Jej posiadacze mogą liczyć na zwrot 5% wartości transakcji dokonanych w sklepach Partnerów, aż do 760 zł rocznie. Partnerzy karty oferują produkty i usługi, z których mężczyźni korzystają w codziennym życiu: wyposażenie domu, części samochodowe, rozrywkę, sport i rekreację, podróże, biżuteria i kosmetyki.

 

Do karty dołączany jest opcjonalny Pakiet Assistance Alfa, który zapewnia pomoc w wielu niespodziewanych sytuacjach. W ramach pakietu możliwa jest np. naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie, naprawa sprzętu RTV/AGD, sprzętu PC lub pomoc specjalisty w razie zdarzenia losowego, a w razie nagłego zachorowania pomoc medyczna, w tym wizyta domowa lekarza dla klienta i jego rodziny.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.