Nowi szefowie Personal Finance oraz Bankowości Korporacyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas

Od początku wakacji, 1 lipca, obszar Bankowości Personal Finance w Banku BGŻ BNP Paribas ma nowego szefa zarządza nim wiceprezes Philippe Paul Bézieau. Z początkiem sierpnia do zarządu Banku dołączył także Jerzy Śledziewski, który objął funkcję wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar Bankowości Korporacyjnej.


Cieszę się, że do naszego zespołu dołączyli menadżerowie, którzy posiadają  wieloletnie doświadczenie w obszarach będących filarami strategii Banku. Po połączeniu z Sygma Bankiem Polska jesteśmy jednym z najmocniejszych banków w obszarze personal finance w Polsce, a w obszarze bankowości korporacyjnej posiadamy pozycję lidera. Wierzę, że Philippe Paul Bézieau  i Jerzy Śledziewsk i doskonale sprostają wyzwaniom, które są  przed nami  i całym sektorem finansowym mówi Tomasz Bogus, Prezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Powierzone stanowisko jest dla mnie wyróżnieniem i jednocześnie wyzwaniem. Bank posiada pozycję lidera w segmencie kredytów konsumpcyjnych i jest drugim największym wydawcą kart kredytowych w Polsce. Zależy nam na dalszym rozwoju tego obszaru i dostosowywaniu oferty do zmieniających się potrzeb klientów powiedział Philippe Paul Bézieau, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Philippe Paul Bézieau posiada ponad 30 lat doświadczenie w obszarze finansów konsumenckich (consumer finance), w tym 15 lat pracy w Europie Środkowej (Polska, Czechy, Rosja).

 

Nominacja na to stanowisko jest dla mnie bardzo dużym uznaniem. Będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i wspólnie z zespołem doskonałych ekspertów zrealizujemy ambitną strategię rozwoju Banku w obszarze  bankowości korporacyjnej powiedział Jerzy Śledziewski, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Jerzy Śledziewski związany jest  z sektorem bankowym od 1998 r. Pracował  m.in. w Citibank Poland, Kredyt Banku oraz Banku Zachodnim WBK.

 

Od początku sierpnia 2016 roku zarząd Banku BGŻ BNP Paribas pracuje w składzie: prezes Tomasz Bogus, wiceprezesi: Daniel Astraud, Francois Benaroya, Philippe Paul Bézieau, Blagoy Bochev, Jan Bujak, Wojciech Kembłowski, Magdalena Legęć, Jaromir Pelczarski, Jerzy Śledziewski oraz członek zarządu Bartosz Urbaniak.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.