Strona główna Wiadomości Niższe oprocentowanie Linii Kredytowej w Rachunku Firmowym od Toyota Bank

Niższe oprocentowanie Linii Kredytowej w Rachunku Firmowym od Toyota Bank

Niższe oprocentowanie Linii Kredytowej w Rachunku Firmowym od Toyota Bank

W ramach najnowszej oferty Toyota Bank dla przedsiębiorców, wszyscy klienci którzy założą Rachunek Firmowy mogą uzyskać promocyjne oprocentowanie Linii Kredytowej dla swojej firmy. Jeśli przestawią warunki limitu kredytowego z którego korzystali dotychczas w innym banku, Toyota Bank obniży im oprocentowanie swojej oferty, nawet o 2 p.p. względem konkurencji.


Rachunek Firmowy od Toyota Bank, to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które zwiększa bezpieczeństwo oraz płynność finansową firmy. Każdy przedsiębiorca który założy konto firmowe, ma możliwość korzystania z rachunku za 0zł -wystarczy, aby jego średnie miesięczne saldo na koncie, było utrzymywane na poziomie minimum 25 000 zł.

 

Toyota Bank uruchomił także akcję promocyjną związaną z Linią Kredytową przyznawaną w ramach Rachunku Firmowego. Najnowsza oferta skierowana jest do nowych klientów i daje im możliwość uzyskania atrakcyjnego oprocentowania Limitu Kredytowego na koncie firmowym Toyota Bank. Firmy chcące skorzystać z promocji powinny przestawić ofertę limitu z której korzystali dotychczas w innym banku. Oprocentowanie linii kredytowej Toyota Bank może zostać wówczas obniżone o 2 p.p. w stosunku do konkurencji (do poziomu Wibor 1M + marża).

 

Linia kredytowa jest do dyspozycji w każdej chwili, ale jeśli klient z niej nie skorzysta, nie poniesie żadnych opłat za niewykorzystaną część kredytu. Każdy wpływ środków powoduje spłatę limitu, przywracając tym samym jego wysokość. Opłaty związane z kredytem są jasne i przejrzyste, a warunki udzielania atrakcyjne względem konkurencji.

 

Klienci firmowi to kluczowi Partnerzy dla naszego banku. Chcemy wyróżniać przedsiębiorców, którzy obdarzają nas zaufaniem i powierzają nam swoje środki. Dlatego też dla tych aktywnych, konto firmowe jest naszym banku bezpłatne. Dodatkowo udzielamy linii kredytowej na preferencyjnych warunkach, dostosowywanych na bieżąco do sytuacji rynkowejmówi Malwina Dworakowska, Corporate Account Manager w Toyota Bank Polska.

 

Posiadając rachunek firmowy, klienci mogą także korzystać z depozytów overnight oraz szerokiego wachlarza lokat dla przedsiębiorców. Standardowo w ramach konta, Toyota Bank oferuje również 1000 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu (w tym przelewy do ZUS i US), darmowe wyciągi z rachunku oraz możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.