Strona główna Wiadomości Nawet 3% na rachunku oszczędnościowym w eurobanku

Nawet 3% na rachunku oszczędnościowym w eurobanku

Nawet 3% na rachunku oszczędnościowym w eurobanku

3% dla nowych klientów i 2% dla obecnych klientów z wpływem dochodu – takie oprocentowanie stałe w skali roku dla kwoty do 30.000 złotych oferuje eurobank w ramach rachunku oszczędnościowego Ekstra Zysk. To obecnie jedne z najwyższych na rynku stawek oprocentowania dla rachunków oszczędnościowych.


Rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk eurobanku to połączenie atrakcyjnego oprocentowania już od pierwszej złotówki z możliwością elastycznego zarządzania oszczędnościami (wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty odsetek) oraz dzienną kapitalizacją odsetek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą osiągnąć zysk ze zgromadzonych środków bez jednoczesnego określania perspektywy czasowej oszczędzania. Oferta skierowana jest do nowych i aktualnych klientów. Z oprocentowania dla nowych klientów mogą skorzystać osoby, które przynajmniej przez ostatnie 12 miesięcy nie były posiadaczami konta w eurobanku.

 

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Ekstra Zysk uzależnione jest m.in. od wysokości ulokowanej na nim kwoty. Najwyższe stawki oprocentowania w skali roku oferowane są nowym klientom eurobanku otwierającym konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige oraz aktualnym posiadaczom kont w tych pakietach, którzy zlecili przelewanie na nie swojego dochodu w kwocie minimum 500 złotych. To obecnie jedne z najbardziej atrakcyjnych na rynku stawek oprocentowania dla rachunków oszczędnościowych.

Rachunek Oszczędnościowy EKSTRA ZYSK

 

 


Oprocentowanie stałe w skali roku

 

 


Do 30 000 zł

 


Nadwyżka ponad 30 000 zł

 


Dla nowych klientów otwierających konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige

 

 

3%

 

2,00%

 


Dla klientów z wpływem dochodu na konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige

 

 

2,00%

 

1,50%

 


Dla klientów bez wpływu dochodu

 

 

0,75%

 

0,75%

 

Oprocentowanie dla nowych klientów dostępne jest przez pierwsze trzy miesiące od otwarcia rachunku oszczędnościowego Ekstra Zysk. Po tym okresie – w przypadku wpływu dochodu w kwocie minimum 500 złotych na konto osobiste w pakiecie Classic, Active lub Prestige – oszczędności klientów nadal będą pracowały na rachunku Ekstra Zysk na atrakcyjnym oprocentowaniu.

 

Dyspozycję otwarcia rachunku oszczędnościowego Ekstra Zysk można złożyć w dowolnej placówce eurobanku, w serwisie eurobank online, za pośrednictwem aplikacji mobilnej eurobanku lub poprzez bankowość telefoniczną. Otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego nie wiąże się z żadnymi kosztami.

 

Rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk to również doskonała „skarbonka” dla osób nieprzelewających dochodu. Do każdego konta osobistego w eurobanku klient może otworzyć jeden rachunek Ekstra Zysk – bez deklaracji wysokości pierwszej wpłaty czy deklaracji dotyczącej terminu oszczędzania.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.