Strona główna Wiadomości Na wakacje powraca mobilne eKonto z moneybackiem

Na wakacje powraca mobilne eKonto z moneybackiem

Na wakacje powraca mobilne eKonto z moneybackiem

mBank po raz kolejny uruchomił popularną promocję rachunków eKonto mobilne i eKonto mobilne plus, w ramach której można otrzymać nawet 300 zł zwrotu m.in. za zakupy zrealizowane kartą mBanku. Promocja skierowana jest do nowych klientów i potrwa przez całe wakacje.


W ramach promocji klient otrzyma pierwszą część zwrotu w wysokości 10 zł za pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku. Przez 5 kolejnych miesięcy mBank naliczy 2 proc. zwrotu od każdej transakcji dokonanej kartą płatniczą. Dzięki temu można zyskać do 50 zł miesięcznie, łącznie nawet 250 zł. Do limitu wliczane są wszystkie płatności zrealizowane kartami debetowymi i kredytowymi z logo mBanku, w tym także transakcje dokonane za pomocą telefonu, naklejki oraz usługi BLIK. Dodatkowo, klienci którzy spełnią wszystkie warunki promocji w okresie jej trwania na koniec otrzymają 40 zł premii za aktywność.

 

Aby otrzymać moneyback, należy zapewnić co miesiąc wpływy na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł, dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą na minimalną kwotę 250 zł oraz przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

 

– W ramach wakacyjnej oferty chcemy promować bankowość mobilną i pokazać klientom, że jest ona doskonałym narzędziem do zarządzania osobistymi finansami. Dodatkowo, promocją objęliśmy dwa rachunki osobiste najbardziej lubiane przez klientów. W ciągu ostatniego półrocza ponad połowa klientów wybrała właśnie eKonto w wariancie mobilnym tłumaczy Malwina Ror-Bobczyńska, odpowiedzialna za skonstruowanie oferty.  

 

Objęte promocją eKonto mobilne oraz eKonto mobilne plus to rachunki prowadzone całkowicie bezpłatnie. Przy minimalnej aktywności klienta, także karta debetowa wydawana do konta może być darmowa. Wystarczy, że klient zapłaci nią rachunki na kwotę min. 200 zł miesięcznie. Na takich samych warunkach oferowana jest  karta do eKonta mobilnego plus drugiego promowanego przez bank rachunku. Jeśli klient regularnie go zasila, konto prowadzone jest bezpłatnie, a dodatkowo zyskuje możliwość dokonywania wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie za 0 zł oraz bezpłatne operacje realizowane w oddziale, takie jak dokonanie przelewu, czy wpłatę i wypłatę gotówki. Do zwolnienia z 5 zł opłaty za rachunek wystarczy tysiąc złotych wpływu, czyli dokładnie tyle, ile jednocześnie kwalifikuje klienta do skorzystania z promocyjnego zwrotu.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.