Strona główna Wiadomości Citibank World Elite MasterCard Ultime w Portfelu Wprost 2015"

Citibank World Elite MasterCard Ultime w Portfelu Wprost 2015"

Citibank World Elite MasterCard Ultime w Portfelu Wprost 2015"

Citi Handlowy otrzymał nagrodę w konkursie Portfele Wprost 2015. w kategorii karta kredytowa dla biznesu. Bank wyróżniono za najbardziej prestiżową kartę kredytową czarną Citibank World Elite MasterCard Ultime. Nagroda przyznawana przez tygodnik Wprost została wręczona podczas gali, która odbyła się 29 czerwca 2015 roku w Warszawie.


Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime to najbardziej wyrafinowana propozycja z naszej oferty. Faktycznie to karta, która towarzyszy wielu klientom w realizacji ich biznesów. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienia w „Portfelach Wprost”,mówi Marcin Domagała, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktem Karta Kredytowa w Citi Handlowy.

„Portfele Wprost” to nagroda przyznawana za najlepsze oferty i produkty finansowe dostępne na polskim rynku. Citi Handlowy otrzymał wyróżnienie w kategorii karta kredytowa dla biznesu.

 

Wśród korzyści oferowanych przez Karta Kredytowa Citibank World Elite MasterCard Ultime  docenione zostały m.in. opieka ubezpieczeniowa, usługi assistance – pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach, concierge – usługi organizacyjno-rezerwacyjne, program rabatowy – w tym „A La Carte” oraz Priority Pass zapewniający wstęp do saloników Executive Lounge na wielu lotniskach na świecie.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.