Strona główna Wiadomości Millenialsi na celowniku Raiffeisen Polbanku w nowej kampanii Wymarzonego Konta Osobistego i mobilnych płatności

Millenialsi na celowniku Raiffeisen Polbanku w nowej kampanii Wymarzonego Konta Osobistego i mobilnych płatności

Millenialsi na celowniku Raiffeisen Polbanku w nowej kampanii Wymarzonego Konta Osobistego i mobilnych płatności

Dziś startuje w nowatorskiej formule kampania Wymarzonego Konta Osobistego i powiązanych z nim produktów Raiffeisen Polbanku. Jest skierowana głównie do młodych osób, które na specjalnej stronie www.korzystaj.pl mogą się przekonać o benefitach płynących z bankowych rozwiązań. Twarzą kampanii będzie znany bloger Ekskluzywny Menel.

 

Hasło jesiennej kampanii Raiffeisen Polbanku: „Mieć trzeba styl, a z rzeczy korzystać” to bezpośrednie nawiązanie do podejścia do życia tzw. pokolenia millenialsów – lepiej żyć, niż mieć; liczą się doświadczenia, a nie kolejne zera na koncie; wygodnie znaczy online. Nowoczesne usługi Banku, takie jak aplikacje Mobilny Portfel i Mobilny Bank czy system bankowości internetowej R-Online pozwalają na wygodne bankowanie, umożliwiające czerpanie pełną garścią z życia, a przy tym niekolidujące z pozostawaniem w ciągłym ruchu i niezmuszające do podejmowania długofalowych zobowiązań. Są więc skrojone w sam raz na miarę pokolenia millenialsów.

 

Jeden z bohaterów i przedstawicieli tej generacji – Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski, znany bloger, guru męskiej mody i stylu życia – to twarz najnowszego spotu reklamowego Raiffeisen Polbanku. Zanurzony w przestrzeni wielkiego, nowoczesnego miasta, pokazuje, jak łatwo korzystać z życia, gdy ma się Wymarzone Konto Osobiste – można np. wygodnie płacić zbliżeniowo dzięki zainstalowanej na smartfonie aplikacji Mobilny Portfel i bankować tam, gdzie się chce, używając R-Online.

 

„Liczymy na to, że kampania przyciągnie przede wszystkim uwagę młodych ludzi. Instytucje finansowe coraz bardziej doceniają tkwiący w nich potencjał, gdyż już niedługo to ta grupa będzie stanowić główny segment klientów korzystających z oferty bankowości detalicznej. Jednak sposób dotarcia do nich musi być zupełnie inny i stąd nowatorska forma naszej reklamy oraz wykorzystanie w kreacji Ekskluzywnego Menela, za którego radami podąża wielu młodych ludzi” – mówi Małgorzata Wasiuk, Dyrektor ds. Marketingu w Raiffeisen Polbanku.

 

„To, co skłoniło mnie do zaangażowania się w tę akcję, to idea, jaką chcemy przekazać w ramach kampanii. Nie sprzedajemy usług, a jedynie pokazujemy, że bank staje się czymś, co dopasowuje się do naszego życia, jednocześnie nam je ułatwiając” – podkreśla Kamil Pawelski.

 

W ramach komunikacji nowoczesnych usług: Wymarzonego Konta, płatności mobilnych i bankowości online Raiffeisen Polbank przedstawia nowe hasło, które brzmi teraz: „Korzystaj z przyjemnością”. A specjalna strona www.korzystaj.pl zachęca do przeniesienia się w świat wygodnej bankowości i usług, na które stać młodych, oraz do korzystania z życia.

 

Jesienna kampania będzie dobrze widoczna w telewizji poprzez spoty 30- i 15-sekundowe, a także w kinach, oddziałach Banku i w Internecie, w tym w kanale mobilnym. Potrwa od 2 listopada do 11 grudnia br.

 

Koncept kreatywny stworzył warszawski oddział agencji reklamowej GPD Agency. Za produkcję spotów odpowiadała firma Papaya Films, a reżyserował je Kuba Michalczuk. Planowanie i zakup mediów organizował dom mediowy Starcom. Po stronie Raiffeisen Polbanku nad konceptem, kreacją ATL i BTL oraz zakupem mediów pracowały: Małgorzata Wasiuk, Katarzyna Opertowska i Anna Obuchowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.