Strona głównaWiadomościAkademia Banku BPS cieszy się dużym zainteresowaniem w SGGW

Akademia Banku BPS cieszy się dużym zainteresowaniem w SGGW

25 października w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się pierwszy wykład poświęcony bankowości w ramach projektu Akademia Banku BPS. Spotkania ze studentami w formie wykładów otwartych organizowane są wspólnie z prof. dr. hab. Sławomirem Juszczykiem, Kierownikiem Zakładu Bankowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

 

Akademia Banku BPS ma na celu pokazanie bankowości w praktyce i zaproszenie studentów do udziału w programie praktyk w Banku BPS. Prowadzącymi wykłady są przedstawiciele Banku BPS.

 

Pierwszy wykład pt. „Bankowość elektroniczna i biometryczna – stan i perspektywy”spotkał się z ciepłym przyjęciem i cieszył się bardzo dużą frekwencją. Poprowadzili go pracownicy Banku BPS z Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej: Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu oraz Specjaliści Grzegorz Paciorkowskii Patryk Tofil-Kaszewiak.


Podczas wykładu przedstawiono krótką historię, stan obecny, perspektywy rozwoju funkcjonalności, bezpieczeństwo i integrację z e-administracją bankowości elektronicznej i biometrycznej. Omówiono także opcje płatności mobilnych typu BLIK, HCE, Android Pay i Apple Pay. Na zakończenie rozmawiano o zastosowaniu mediów społecznościowych w bankowości.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular