Strona główna Wiadomości Getin Noble Bank po raz kolejny z certyfikatem „Perły Polskiej Gospodarki”

Getin Noble Bank po raz kolejny z certyfikatem „Perły Polskiej Gospodarki”

Getin Noble Bank po raz kolejny z certyfikatem „Perły Polskiej Gospodarki”

Getin Noble Bank po raz kolejny znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnianych tytułem „Perły Polskiej Gospodarki” przyznawanym przez magazyn „Polish Market”. To już czternasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, organizowanego przez wydawcę największego anglojęzycznego miesięcznika na polskim rynku.

 

Ranking „Pereł Polskiej Gospodarki” opracowywany jest przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej
w Warszawie.  Badanie, którym objęte są firmy biorące udział w rankingu, jest nieodpłatne, co potwierdza wyjątkowy i rzetelny charakter tego przedsięwzięcia. Procedura klasyfikacji przedsiębiorstw jest oparta o analizę wartości wskaźników charakteryzujących kondycję finansową przedsiębiorstwa w czterech aspektach: płynności finansowej, sprawności działania, rentowności oraz zadłużenia. Dobór wskaźników pozwala na analizę bieżącej sytuacji firmy oraz ocenę jej zdolności rozwojowych w najbliższym okresie.

 

Ogłoszenie tegorocznych wyników rankingu i wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali „Pereł Polskiej Gospodarki”, 28 października br. w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.