Strona główna Wiadomości Lokata z Panoramą Funduszy PLUS w BNP Paribas Banku

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS w BNP Paribas Banku

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS w BNP Paribas Banku

Od 9 września br. klienci BNP Paribas Banku Polska mogą korzystać z nowego produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego o nazwie Lokata z Panoramą Funduszy PLUS. Wysoko oprocentowana lokata daje równocześnie możliwość inwestycji w 40 funduszy o szerokim spektrum strategii inwestycyjnych oraz umożliwia skorzystanie z 4 planów modelowych.

 

Produkt wyróżnia atrakcyjne oprocentowanie lokaty na poziomie 6 proc. w skali roku oraz szansa na zwiększenie zysku poprzez inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dodatkowo klient nie ponosi żadnych opłat za nabycie, jak również za uruchomienie produktu. Transfer środków pomiędzy funduszami także realizowany jest bez opłat i bez podatku od zysków kapitałowych.

 

– Produkty oszczędnościowo-inwestycyjne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wybór konkretnego produktu odbywał się jak najbardziej świadomie, bazując na jak najlepszym zrozumieniu produktu przez klienta – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

 

Lokata z Panoramą Funduszy zapewnia szerokie spektrum strategii inwestycyjnych. Nowy produkt pozwala na tworzenie portfela składającego się z dowolnej liczby funduszy. Klienci mogą także skorzystać z gotowych planów modelowych, dopasowując je do akceptowanego przez siebie ryzyka i rekomendowanego horyzontu czasowego inwestycji. Minimalny okres trwania lokaty to okres 6 miesięcy, a minimalna kwota inwestycji to 10.000 PLN, z czego połowa inwestowana jest w lokatę, a pozostałe środki w wybrane fundusze.

 

Lokatę można założyć we wszystkich 223 oddziałach BNP Paribas Banku w Polsce.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.