Strona głównaWiadomościLokata z Panoramą Funduszy PLUS w BNP Paribas Banku

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS w BNP Paribas Banku

Od 9 września br. klienci BNP Paribas Banku Polska mogą korzystać z nowego produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego o nazwie Lokata z Panoramą Funduszy PLUS. Wysoko oprocentowana lokata daje równocześnie możliwość inwestycji w 40 funduszy o szerokim spektrum strategii inwestycyjnych oraz umożliwia skorzystanie z 4 planów modelowych.

 

Produkt wyróżnia atrakcyjne oprocentowanie lokaty na poziomie 6 proc. w skali roku oraz szansa na zwiększenie zysku poprzez inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dodatkowo klient nie ponosi żadnych opłat za nabycie, jak również za uruchomienie produktu. Transfer środków pomiędzy funduszami także realizowany jest bez opłat i bez podatku od zysków kapitałowych.

 

– Produkty oszczędnościowo-inwestycyjne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wybór konkretnego produktu odbywał się jak najbardziej świadomie, bazując na jak najlepszym zrozumieniu produktu przez klienta – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

 

Lokata z Panoramą Funduszy zapewnia szerokie spektrum strategii inwestycyjnych. Nowy produkt pozwala na tworzenie portfela składającego się z dowolnej liczby funduszy. Klienci mogą także skorzystać z gotowych planów modelowych, dopasowując je do akceptowanego przez siebie ryzyka i rekomendowanego horyzontu czasowego inwestycji. Minimalny okres trwania lokaty to okres 6 miesięcy, a minimalna kwota inwestycji to 10.000 PLN, z czego połowa inwestowana jest w lokatę, a pozostałe środki w wybrane fundusze.

 

Lokatę można założyć we wszystkich 223 oddziałach BNP Paribas Banku w Polsce.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular