Strona głównaWiadomościBiznes Akademia BNP Paribas Banku w Gdańsku

Biznes Akademia BNP Paribas Banku w Gdańsku

Już 5 listopada BNP Paribas Bank Polska zaprasza przedsiębiorców do Gdańska na kolejną Biznes Akademię – bezpłatny program szkoleniowy przygotowany z myślą o właścicielach i kadrze zarządzającej z sektora małych i średnich firm. Inicjatywa ma na celu wpieranie MŚP w podniesieniu ich efektywności na rynkach lokalnych i zagranicznych.

 

Biznes Akademia jest dla polskich przedsiębiorców okazją zdobycia bezpłatnie teoretycznej
i praktycznej wiedzy w zakresie w rozwoju i budowaniu efektywności. Dzięki sesjom plenarnym prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, przygotowanym specjalnie z myślą o problemach MŚP, przedsiębiorcy zdobywają wiedzę teoretyczną na temat strategicznego zarządzania firmą. Podczas warsztatów mają okazję do sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce, a także do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami.

 

– Rozwój polskiej przedsiębiorczości, zwłaszcza sektora małych i średnich firm, jest dla naszej gospodarki jednym z podstawowych katalizatorów wzrostu. Przedsiębiorstwa są największym pracodawcą w Polsce. Ich działania są kluczowe dla rynku pracy, a tym samym mają ogromny wpływ na konsumpcję, a także na ewentualne inwestycje. Chcąc wspierać MŚP w podniesieniu ich rynkowej konkurencyjności, postanowiliśmy uruchomić i sfinansować Akademię MŚP – mówi Adam Parfiniewicz, członek Zarządu BNP Paribas Banku, odpowiedzialny za Obszar Obsługi Małych Przedsiębiorstw i Klientów Indywidualnych.

 

BNP Paribas Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, a jednym z obszarów, na których skupia swoje działania jest sektor małych i średnich firm. Oferta dla MSP jest systematycznie rozwijana, czego pierwszym efektem jest nowy produkt kredytowy dedykowany mikroprzedsiębiorcom. Bank przykłada dużą wagę do udoskonalania produktów i dopasowywania ich do potrzeb przedsiębiorców, aby stworzyć system kompleksowego wsparcia dla małych i średnich firm. Celem Biznes Akademii BNP Paribas Banku jest dostarczenie im wartości dodanej związanej z prowadzoną działalnością.

 

Pierwsze spotkanie w ramach Biznes Akademii miało miejsce 3 października w Poznaniu. Najbliższa Akademia odbędzie się 5 listopada w Gdańsku w Hotelu Hilton. Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się na przykład, w jaki sposób wykorzystać potencjał internetu do zwiększania swojego udziału w rynku, kiedy warto pomyśleć o restrukturyzacji, a także jak budować przewagę konkurencyjną firmy poprzez wykorzystanie optymalizacji podatkowej. Część plenarną poprowadzi dziennikarz ekonomiczny Roman Młodkowski.

W wydarzeniu weźmie także udział Wiesław Rozłucki, znany polski ekonomista, współzałożyciel Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych i obecny prezes Rady Giełdy.

Kolejne spotkanie planowane jest na 26 listopada w HP Plaza we Wrocławiu.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular