Strona główna Wiadomości Szybkie płatności internetowe w Deutsche Bank PBC

Szybkie płatności internetowe w Deutsche Bank PBC

Szybkie płatności internetowe w Deutsche Bank PBC

Deutsche Bank PBC uruchomił usługę szybkich płatności internetowych PayByLink we współpracy z największymi polskimi IntegratoramiPayU, DotPay, eCard, Przelewy24 oraz BlueMedia.

 

Usługa PayByLink umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności w Internecie. Dzięki niej klienci posiadający aktywny dostęp do bankowości elektronicznej mogą sfinalizować transakcję zakupu w sklepie lub serwisie internetowym w ciągu kilku minut. Klient, kupując produkt lub usługę, zostaje przekierowany bezpośrednio na stronę logowania do systemu bankowości internetowej db easyNET i po zalogowaniu jedynie autoryzuje wypełnioną już danymi transakcji formatkę.

 

Płatność realizowana z wykorzystaniem PayByLink umożliwia klientom potwierdzenie realizacji złożonej dyspozycji w czasie rzeczywistym, co przyspiesza proces zakupowy.

 

Usługa szybkich płatności PayByLink wykorzystywana jest przez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne w celu ułatwienia klientowi dokonania natychmiastowej zapłaty za produkt. Usługa jest realizowana we współpracy z takimi integratorami, jak PayU, DotPay, eCard, Przelewy24 oraz BlueMedia.

 

Źródło: Deutsche Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.