Limit leasingowy bez dokumentów w Raiffeisen Leasing

Raiffeisen Leasing przygotował dla stałych klientów specjalną ofertę „Wakacyjnego limitu leasingowego z kartą paliwową”.

 

W ramach promocji wybrani klienci portfelowi, którzy do tej pory regularnie spłacali swoje zobowiązania, otrzymali możliwość sfinansowania kolejnego przedmiotu leasingiem lub pożyczką bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów. W prezencie otrzymali również kartę paliwową, pozwalającą na tankowanie z terminem płatności odroczonym o 45 dni.

Chcąc docenić lojalność swoich klientów, Raiffeisen Leasing przygotował właśnie wyjątkową promocję skierowaną do przedsiębiorców korzystających z usług i rzetelnie regulujących swoje zobowiązania. W ramach akcji najlepiej spłacający klienci zostali poinformowani o możliwości skorzystania z „Wakacyjnego limitu leasingowego”- usługi umożliwiającej uzyskanie finansowania nawet do 400 tys. zł bez żadnych dodatkowych dokumentów. Limit przyznawany jest na wybrany przedmiot. Limity obejmują zarówno produkty pożyczkowe, jak i leasingowe. Dodatkowo każdy, kto skorzysta z oferty, otrzyma od Raiffeisen Leasing kartę paliwową z odroczonym terminem płatności.

Dzięki karcie paliwowej Raiffeisen Leasing klienci tankują bezgotówkowo, a po każdym miesiącu otrzymują zbiorczą fakturę na wszystkie transakcje. Wszyscy użytkownicy karty mają możliwość odroczenia płatności do 45 dni, co pozwala na  „zrobienie sobie wakacji od płacenia za benzynę”.

Dodatkowo osoby tankujące na stacjach Orlen oraz Bliska korzystają ze specjalnych rabatów na paliwo oraz inne usługi na stacjach.

Źródło: Raiffeisen Polbank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.