Strona głównaWiadomościRuszyła kolejna edycja programu poleceń PKO BP

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń PKO BP

Ruszyła V edycja programu poleceń PKO Banku Polskiego. Promocja kierowana jest zarówno do klientów, jak i do osób, które nie skorzystały jeszcze z oferty banku. Otwierający konto zyskają 100 zł, a polecający 50 zł premii za każde skuteczne polecenie. Rekordzista ostatniej edycji programu polecił 44 konta zarabiając tym samym ponad 2 000 zł i zdobywając również nagrodę dodatkową w wysokości 1000 zł za największą liczbę poleceń.

Jak to działa?

  • Klienci PKO Banku Polskiego – dołączenie do programu „Mam PKO” odbywa się poprzez stronę http://mam.pkobp.pl  Za każdy skutecznie polecony rachunek klienci otrzymują 50 złotych.
  • Otwierający konta „z polecenia” – za otwarcie konta w trakcie trwania programu zdobyć można 100 złotych. Dodatkowe premie naliczane są za każde skuteczne polecenie konta kolejnym znajomym.

Na czym polega „skuteczne polecenie”?

Osoba, która otworzy konto z polecenia, powinna podać we wniosku kod polecenia, czyli numer telefonu komórkowego polecającego. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie przez nowego klienta transakcji kartą o wartości minimum 200 złotych oraz przynajmniej jednej płatności IKO za co najmniej 10 złotych (przy użyciu kodu lub czeku BLIK).

Nagrody dodatkowe dla trzech najbardziej zaangażowanych osób:

  • I miejsce – 1000 zł,
  • II miejsce – 600 zł,
  • III miejsce – 300 zł.

Dlaczego warto polecać?

PKO Bank Polski stale rozszerza swoją ofertę, by jak najlepiej dopasować się do wymagań klientów oraz promuje rozwiązania, które pozwalają klientom na szybszy i łatwiejszy dostęp do produktów oraz obniżają koszty obsługi bankowej. Inwestujemy w nowoczesność, wygodę oraz dostrzegamy rosnącą rolę nowoczesnych kanałów bankowania – serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej i urządzeń samoobsługowych.

WAŻNE:

Chcąc polecać, zarabiać i wygrywać należy zarejestrować się na http://mam.pkobp.pl Numer telefonu podany podczas rejestracji będzie jednocześnie kodem polecenia danego uczestnika, dlatego powinien być taki sam jak numer przekazany jako kontaktowy do Banku.

Prowadzona aktualnie V Edycja Programu „Mam PKO” trwa od 10 sierpnia do 7 listopada 2016 r.

Źródło: PKO Bank Polski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular