Bank BPS wprowadził angielską wersję językową bankowości internetowej

Bank BPS udostępnił swoim Klientom angielską wersję językową systemu bankowości internetowej  e25.
 
Bank zaprojektował system bankowości internetowej, tak aby odpowiadał potrzebom wszystkich Klientów oraz ułatwiał codzienne transakcje i rozliczenia. Wyboru odpowiedniego języka można dokonać na stronie do logowania (https://www.e25.pl/) w prawym górnym rogu, klikając w odpowiedni odnośnik.


Na stronie internetowej Banku BPS zostały także udostępnione materiały informacyjne poświęcone systemowi bankowości internetowej e25 w angielskiej wersji językowej. Pod adresem: http://www.bankbps.pl/en/internet-ban…, Klienci znajdą przetłumaczony na język angielski opis systemu e25 oraz jego funkcjonalności, zasady bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej i mobilnej oraz podręcznik użytkownika.

– Zależało nam na zapewnieniu Klientom komfortu korzystania z systemu bankowości internetowej e25, szczególnie obcokrajowcom, którzy nie posługują się językiem polskim. Misją Banku BPS jest tworzenie przyjaznego świata finansów, dlatego staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. W angielskiej wersji językowej przygotowana została część systemu zarówno dla klienta detalicznego, jak i firmowego – Daria Pawęda, Dyrektor Bankowości Internetowej i Mobilnej Banku BPS.

Źródło: Bank BPS

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.