Strona głównaWiadomościKredyt gotówkowy Banku Pocztowego najlepszy na rynku

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego najlepszy na rynku

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego został wyróżniony prestiżową nagrodą – Portfel „Wprost” 2016 w kategorii: Kredyt dla klienta indywidualnego. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Skarbu Państwa.

Szybki kredyt gotówkowy udzielany w kwotach od 500 zł do 150 tys. zł cieszący się niesłabnącą popularnością wśród Klientów Banku zdobywa kolejne wyróżnienia. Już drugi rok z rzędu nagroda Portfel „Wprost” w kategorii Kredyt dla Klienta indywidualnego stała się udziałem Banku Pocztowego.

– Bank Pocztowy jest bezpiecznym, polskim Bankiem, który szczególną wagę przykłada do tego, by oferowane przez nas produkty charakteryzowały się prostotą, bezpieczeństwem i dobrą ceną. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem jakości naszego strategicznego produktu, jakim jest kredyt gotówkowy – mówi Paweł Spławski, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego.

Portfele „Wprost” przyznawane są instytucjom finansowym, mogących pochwalić się oferowaniem najbardziej innowacyjnych, konkurencyjnych produktów i usług, które w najlepszy sposób spełniają oczekiwania Klientów. W tegorocznej edycji konkursu w ręce najlepszych trafiły także nagrody w kategoriach: „Bank dla Klienta indywidualnego”, „Konto dla Klienta indywidualnego”, Konto dla młodych”. Wyróżniono także najlepsze oferty dla firm oraz wręczono nagrodę specjalną – statuetkę Orła „Wprost” w branży finansowej w kategorii: „Inwestor”.

Źródło: Bank Pocztowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular