Strona główna Wiadomości Konto Nordea Ulubione docenione w rankingu kont internetowych

Konto Nordea Ulubione docenione w rankingu kont internetowych

Konto Nordea Ulubione docenione w rankingu kont internetowych

Analitycy porównywarki TotalMoney.pl przyjrzeli się propozycjom kont internetowych dla Klientów indywidualnych. Najnowsza propozycja Banku Nordea – konto Nordea Ulubione – zajęła wysoką pozycję w zestawieniu.

Na potrzeby rankingu porównano konta osobiste oferowane przez 28 banków w Polsce. Założono, że klient w każdym miesiącu dokonuje pięciu transakcji bezgotówkowych kartą debetową (na łączną kwotę minimum 400zł), realizuje pięć przelewów zewnętrznych, dwa przelewy błyskawiczne oraz dwukrotnie wypłaca gotówkę z bankomatu należącego do sieci innej niż własna. Natomiast na rachunek klienta regularnie wpływają środki z tytułu wynagrodzenia w wysokości 2700 zł. Autorzy badania, by wyłonić zwycięzców, przyznawali punkty za konkretne, wcześniej ustalone cechy kont.

Nordea, uzyskując łącznie aż 7,5 punktów, uplasowała się na szóstym miejscu w rankingu. TotalMoney.pl przyznał punkty za główne atuty konta Nordea Ulubione – brak opłaty za prowadzenie konta, bezwarunkowo bezpłatną kartę płatniczą, dostęp do konta przez bankowość mobilną oraz możliwość otwarcia konta całkowicie online. Doceniono także możliwość bezprowizyjnej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów oraz darmowe przelewy elektroniczne do każdego banku w Polsce.

Konto Nordea Ulubione zostało wprowadzone do oferty Banku Nordea na początku maja 2013 roku, a od czerwca 2013 roku trwa jego internetowa kampania reklamowa. Proces otwarcia konta przebiega całkowicie „online”, bez wychodzenia z domu, a wolę skorzystania z oferty potwierdza się za pomocą przelewu internetowego z innego banku. Umowa przesyłana jest do Klienta w formie elektronicznej, a wszystkie dane do logowania przekazywane są e-mailem i SMS-em.

Z oferty można skorzystać składając wniosek w Internecie, na infolinii lub w dowolnym oddziale banku.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.