Strona główna Wiadomości Karta kredytowa BNP Paribas dla aktywnych sportowo w ofercie limitowanej

Karta kredytowa BNP Paribas dla aktywnych sportowo w ofercie limitowanej

Karta kredytowa BNP Paribas dla aktywnych sportowo w ofercie limitowanej

Z okazji rozgrywek tenisowych Davis Cup by BNP Paribas, które odbędą się w połowie września na warszawskim Torwarze, bank przygotował specjalną ofertę. Fani sportu, nie tylko tenisa, mogą już od 2 września wnioskować o kartę BNP Paribas MasterCard Sport z 5-procentowym zwrotem wydatków na cele sportowe.


Karta kredytowa BNP Paribas MasterCard Sport powstała z myślą o osobach aktywnych sportowo. Dokonując płatności nową kartą, jej posiadacze otrzymają 5 proc. zwrotu kosztów za transakcje bezgotówkowe w klubach sportowych, klubach fitness, na basenach, w Aquaparkach, klubach golfowych, kortach tenisowych, klubach bowlingu oraz w sklepach sportowych i rowerowych – na całym świecie. Za zakupy w sklepach spożywczych, marketach budowlanych, na stacjach benzynowych, w aptekach i biurach podróży na terenie całej Polski zwrot kosztów będzie wynosił 1 proc. wydatków. Moneyback to nie jedyne profity płynące z korzystania z karty. Fanów sportu ucieszy również 30 proc. rabat na zakup artykułów firmy Babolat w dedykowanym sklepie internetowym: http://bnpparibas.babolat.pl/.


Grupa BNP Paribas angażuje się w rozwój tenisa poprzez sponsoring już od 40 lat. Postanowiliśmy przełożyć sportowe pasje na język produktów bankowych i wydaliśmy wyjątkową kartę z wizerunkiem sportowym „We are tannis”– mówi Dorota Haller, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej, Korporacyjnej i PR. – Rozumiemy potrzeby naszych klientów, wiemy, że ich hobby bywają kosztowne, dlatego oferujemy klientom zwrot 5 proc. wydatków
w sklepach czy klubach sportowych oraz rabat 30 proc. na artykuły firmy Babolat
– dodaje Dorota Haller.

 

Na początku września rozpocznie się kampania internetowa promująca nową kartę. Karta dostępna jest w sprzedaży od 2 września, można o nią zawnioskować odwiedzając jeden z 223 oddziałów banku lub kontaktując się z konsultantem Call Centre.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.