Strona główna Wiadomości Pierwsze nagrody w loterii ING Płać kartą i wygrywaj

Pierwsze nagrody w loterii ING Płać kartą i wygrywaj

Pierwsze nagrody w loterii ING Płać kartą i wygrywaj

ING Bank Śląski wylosował pierwszych 20 laureatów loterii ,,Płać kartą i wygrywaj”. Każdy z laureatów otrzymał komunikat o wygranej, w wysokości 1000 zł, na swoją skrzynkę w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine. „Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną, skierowaną do aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego i potrwa do 31 grudnia br.

ING Bank Śląski, w loterii „Płać kartą i wygrywaj”, zachęca swoich klientów do częstych i systematycznych płatności kartami. Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie www.ingbank.pl/placiwygrywaj, być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine i wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej).

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową, klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych, losów jeśli:

  • dokona transakcji za pomocą Mojej karty (karta z indywidualnym wizerunkiem) – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,
  • dokona transakcji kartą w internecie – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł, jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,
  • dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi cashback – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

W czterech etapach loterii czeka 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu. Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana nagroda główna o wartości 50.000 zł, jak również nagrody I oraz II stopnia o wartości 30.000 zł i 10.000 zł.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.