Konto dla młodych w Banku Pekao

Dla młodych poniżej 30. roku życia, Bank Pekao SA przygotował pakiet usług idealny w kraju i za granicą. Młodzi klienci nie zapłacą za rachunek w złotych, rachunki walutowe, karty do rachunków, ubezpieczenie assistance, przelewy z rachunku, wypłaty z bankomatów w kraju. Mogą również korzystać z innowacyjnej bankowości Pekao 24 na tablety i płatności mobilnych PeoPay.


W ramach promocji  w Banku Pekao, klienci poniżej 30 roku życia, którzy do końca tego roku otworzą rachunek Eurokonto Intro, za prowadzenie rachunków walutowych i wypłaty z bankomatów w kraju zapłacą 0 złotych Bezpłatne są również przelewy internetowe z rachunku. A w przypadku aktywnego korzystania z karty, bank nie pobierze za nią opłaty miesięcznej wystarczą 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

 

Oprócz bezpłatnych bankomatów w kraju, klienci mogą również wypłacać bezpłatnie środki z 19 tys. bankomatów Grupy Unicredit oznaczonych logo z jedynką na czerwonym tle m.in. w Chorwacji (Zagrebačka Banka), we Włoszech, Austrii (Bank Austria), Niemczech (HypoVereinsbank), Czechach, Słowacji, Bułgarii (Bulbank) i Rumunii oraz Turcji (YapiKredi).

 

Do rachunku dla młodych klientów prowadzonego w złotówkach można otrzymać standardową kartę lub kartę wielowalutową jedną kartę do rachunku złotowego i rachunku lub rachunków walutowych. Karty wydawane są bezpłatnie.

 

Karta wielowalutowa działa jak roaming – w pełni automatycznie przepina się pomiędzy rachunkami klienta prowadzonymi w PLN oraz w czterech walutach: EUR, USD, GBP i CHF. Jak działa? Jeżeli klient zapłaci kartą wielowalutową za kawę w Krakowie, to transakcja zostanie rozliczona z rachunku prowadzonego w złotych, natomiast jeśli zrobi to w Monachium, to transakcja zostanie rozliczona z rachunku prowadzonego w euro. Klient zapłaci dokładnie tę kwotę w euro, która widnieje na rachunku, bez dodatkowych kosztów przewalutowania.

 

Doskonałym uzupełnieniem oferty dla posiadaczy karty wielowalutowej jest usługa wymiany walut dostępna w serwisie internetowym Pekao24. Dzięki niej, przed wyjazdem klienci nie muszą wypłacać gotówki z banku i wymieniać jej w kantorze. Walutę można wymienić przez internet na stronie www.pekao24.pl., w takiej ilości jaka jest potrzebna w danym momencie, a wymienione pieniądze od razu znajdą się na rachunku walutowym.

 

Dodatkowo, użytkownicy rachunku Eurokonto Intro w razie wypadku lub nagłego zachorowania za granicą, objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem assistance na terenie wszystkich państw świata. Ubezpieczenie obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski oraz pomocy prawnej. To istotny pakiet dla osób wyjeżdzających na praktyki za granicę lub podróżujących indywidualnie.

 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, młodzi mogą bankować tu i teraz z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, dzięki bankowości na tablety, bankowości mobilnej oraz aplikacji PeoPay.

Aplikacje mobilne dają możliwość szybkiej realizacji najważniejszych operacji. W aplikacji na tablety klient znajdzie czytelne podsumowanie wpływów i wydatków z podziałem na kategorie, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie domowym budżetem.

 

Eurokonto Intro można  podpiąć do aplikacji płatności mobilnych PeoPay i płacić telefonem, także zbliżeniowo. PeoPay umożliwia dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych oraz dokonywanie szybkich przelewów miedzy użytkownikami PeoPay.

 

Promocyjne warunki pakietu dla młodych obowiązują do 31 grudnia 2018 r. i dotyczą klientów do 30. roku życia, którzy założą Eurokonto Intro do 31 grudnia 2016 r.

Źródło: Bank Pekao SA

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.