Strona główna Wiadomości Konto Direct w ING z premią 200 zł na Grouponie

Konto Direct w ING z premią 200 zł na Grouponie

Konto Direct w ING z premią 200 zł na Grouponie

ING Bank Śląski przygotował wyjątkową propozycję dla użytkowników portalu Groupon.pl. W ramach specjalnej promocji „Internetowe Konto Direct z premią 200 zł” użytkownicy portalu, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 200 zł.

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, zarejestrowane w serwisie Groupon, które na dzień rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem (Direct, Komfort, VIP, Klasyczne, Student,) dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim oraz które spełnią łącznie poniższe warunki:

  • do 9 czerwca br. pobiorą darmowy kupon promocyjny w serwisie www.groupon.pl uprawniający do skorzystania z promocji;
  • do 16 czerwca prześlą zamieszczony na stronie internetowej dedykowany do promocji formularz stanowiący podstawę do rejestracji udziału w promocji oraz wypełnią internetowy wniosek o otwarcie Konta z Lwem Direct;
  • do 5 lipca br. zawrą umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine, umowę o kartę VISA zbliżeniową oraz aktywują kartę oraz dostęp do systemu bankowości elektronicznej ING BankOnline;
  • do 31 sierpnia br. na ich koncie zostaną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane kartą wydaną do konta uczestnika na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Wszyscy klienci, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają 200 zł premii. Każdemu uczestnikowi promocji przysługuje nie więcej niż jedna premia.

Klienci mogą skorzystać z możliwości otwarcia konta całkowicie online, bez udziału kuriera potwierdzając swoje dane przelewem na nowo otwarte konto lub tradycyjnie podpisując umowę dostarczoną przez kuriera.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.