Strona główna Wiadomości Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku

Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku

Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku

W ramach współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, bank umożliwił klientom bezpłatne korzystanie z 11 biur coworkingowych. Budynki zlokalizowane są w prestiżowych punktach w największych miastach w Polsce, w tym na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku czy przy ulicy Łokietka w Toruniu.

Aby skorzystać z oferty wystarczy do końca sierpnia otworzyć konto firmowe Komfort, a następnie odebrać w biurze Business Link kartę dostępu. Dzięki niej, klient może korzystać z przestrzeni biurowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

– Karta otwiera drzwi nie tylko w dowolnym czasie, ale też w dowolnym miejscu w Polsce, co może być szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy często podróżują. Dzięki naszej ofercie, w różnych miastach znajdą oni miejsce, aby swobodnie popracować czy spotkać się z partnerem w profesjonalnych warunkach, bez kawiarnianego zgiełku – mówi Łukasz Adamczyk z departamentu małych i średnich firm w mBanku.

W każdym lokalu przedsiębiorca znajdzie miejsce do pracy, wyposażone w podstawowy sprzęt biurowy, np. drukarkę, ksero czy rzutnik. Będzie mógł też skorzystać z szybkiego internetu, kawy i herbaty dla siebie i swoich gości oraz sal do spotkań.

– Praca w tego typu współdzielonym biurze, oprócz realnych korzyści finansowych, np. braku opłat za wynajem biura, to także szansa na zdobycie ciekawych kontaktów, mogących nie tylko inspirować, ale również stwarzać realne szanse biznesowe – mówi Łukasz Adamczyk i dodaje: W ciągu czterech lat z przestrzeni Business Link skorzystało ponad 1000 firm – dodaje Łukasz Adamczyk.

A jeśli przedsiębiorca będzie chciał podeprzeć się doświadczeniem i wiedzą autorytetu, to oferta mBanku zaspokoi także i tę potrzebę. W ramach Business Link prowadzony jest bowiem program mentoringu, miniszkoleń oraz różnego rodzaju eventów biznesowych dla przedsiębiorców.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.