Strona główna Wiadomości Klienci Banku BGŻ zarobili ponad 7,5 proc.

Klienci Banku BGŻ zarobili ponad 7,5 proc.

Klienci Banku BGŻ zarobili ponad 7,5 proc.

Klienci, którzy zdecydowali się oszczędzać z Bankiem BGŻ, zarobili ponad 7,5 proc. w skali roku na lokacie inwestycyjnej. Produkt był dedykowany klientom, którzy wybrali strategię inwestowania połączonego z bezpieczeństwem zwrotu kapitału.

 

Oprocentowanie lokaty uzależnione było od zachowania kursu EUR/PLN w okresie trwania Lokaty, czyli od 2 sierpnia 2012 do 2 sierpnia 2013 roku. Utrzymanie się niskich wahań kursu EUR wobec PLN w czasie trwania lokaty zwiększało zysk klientów. Zgodnie z przewidywaniami analityków Banku BGŻ zmienność kursu EUR/PLN istotnie obniżyła się po okresie zawirowań związanych z problemami w strefie euro. Pozwoliło to klientom odnotować duży zwrot z ulokowanego kapitału.
 
-To bardzo dobry wynik. Zwłaszcza, że tradycyjna lokata 12-miesięczna o stałym oprocentowaniu, otwarta w tym samym okresie przyniosła o połowę mniejsze zyski – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej.

Lokatę inwestycyjną mógł otworzyć każdy, kto ulokował min. 4 000 zł.
Obecnie prowadzona jest subskrypcja XXX  Lokaty Inwestycyjnej. Oprocentowanie uzależnione jest  od wzrostu koszyka indeksów DAX, Hang Seng China Enterprises i ISE National 30, w perspektywie trzech lat.  Subskrypcja potrwa do 29 sierpnia 2013 roku.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.