Strona głównaWiadomościITCARD rozszerzył współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas

ITCARD rozszerzył współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas

ITCARD, jeden z największych operatorów bankomatów i właściciel sieci Planet Cash, rozszerzył współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Na mocy umowy ITCARD odkupił oraz przejął do kompleksowej obsługi sieć bankomatów oddziałowych należących do dawnego Banku BNP Paribas. Aktualnie ITCARD obsługuje ponad 500 urządzeń zlokalizowanych w placówkach Banku, tym samym stając się jedynym operatorem bankomatów dla Banku BGŻ BNP Paribas.


W pierwszym kwartale tego roku część urządzeń wymieniona została na nowe. Ponadto w nowo przejętych bankomatach ITCARD dokonał aktualizacji systemu do WINDOWS 7, a w najbliższym czasie uruchomi także usługę DCC (ang. Dynamic Currency Conversion – transakcja w walucie karty). Już teraz Bank dysponuje jedną z najbardziej nowoczesnych sieci urządzeń samoobsługowych.


„Nasza sieć Planet Cash pozwala na łatwy, ogólnopolski dostęp do bankomatów, a rozszerzenie współpracy z Bankiem to kolejny krok w strategii rozwoju firmy. Cieszymy się, że udało nam się zaproponować nowoczesny i bezpieczny model współpracy w modelu outsourcingowym, dostosowany do wymagań naszego partnera biznesowego. Z satysfakcją obserwujemy rozwój naszej sieci Planet Cash i dziękujemy za zaufanie, którym obdarzył nas dynamicznie rozwijający się na polskim rynku Bank BGŻ BNP Paribas” – mówi Jarosław Skoczylas, dyrektor Sprzedaży Pionu Banki Komercyjne ITCARD.

 

„Dzięki współpracy z jednym z największych operatorów bankomatów w Polsce jesteśmy w stanie udostępnić naszym klientom urządzenia oparte na najnowocześniejszych technologiach płatniczych. Ze wszystkich bankomatów z logo BGŻ BNP Paribas klienci będą mogli korzystać na dotychczasowych zasadach, czyli tak jak z maszyn należących do Banku” – powiedział Jarosław Sot, dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

ITCARD dynamicznie rozwija usługi outsourcingu w zakresie obsługi i serwisowania bankomatów. Ponadto dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania płatnicze w obszarze terminali POS jak również kart płatniczych. Banki chcąc obniżyć koszty coraz częściej decydują się na przekazanie zarządzania i obsługi urządzeń profesjonalnej firmie.

 

Sieć Planet Cash obecnie obsługuje łącznie 2300 bankomatów i 180 wpłatomatów. Z myślą o zmieniających się potrzebach klientów, nowoczesne bankomaty firmy ITCARD poza standardową wypłatą, możliwością sprawdzenia salda czy doładowania telefonu komórkowego oferują także takie funkcje jak wpłaty na konto, a w wybranych bankomatach usługę wypłat biometrycznych – Finger Vein.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular