ITCARD rozszerzył współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas

ITCARD, jeden z największych operatorów bankomatów i właściciel sieci Planet Cash, rozszerzył współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Na mocy umowy ITCARD odkupił oraz przejął do kompleksowej obsługi sieć bankomatów oddziałowych należących do dawnego Banku BNP Paribas. Aktualnie ITCARD obsługuje ponad 500 urządzeń zlokalizowanych w placówkach Banku, tym samym stając się jedynym operatorem bankomatów dla Banku BGŻ BNP Paribas.


W pierwszym kwartale tego roku część urządzeń wymieniona została na nowe. Ponadto w nowo przejętych bankomatach ITCARD dokonał aktualizacji systemu do WINDOWS 7, a w najbliższym czasie uruchomi także usługę DCC (ang. Dynamic Currency Conversion – transakcja w walucie karty). Już teraz Bank dysponuje jedną z najbardziej nowoczesnych sieci urządzeń samoobsługowych.


„Nasza sieć Planet Cash pozwala na łatwy, ogólnopolski dostęp do bankomatów, a rozszerzenie współpracy z Bankiem to kolejny krok w strategii rozwoju firmy. Cieszymy się, że udało nam się zaproponować nowoczesny i bezpieczny model współpracy w modelu outsourcingowym, dostosowany do wymagań naszego partnera biznesowego. Z satysfakcją obserwujemy rozwój naszej sieci Planet Cash i dziękujemy za zaufanie, którym obdarzył nas dynamicznie rozwijający się na polskim rynku Bank BGŻ BNP Paribas” – mówi Jarosław Skoczylas, dyrektor Sprzedaży Pionu Banki Komercyjne ITCARD.

 

„Dzięki współpracy z jednym z największych operatorów bankomatów w Polsce jesteśmy w stanie udostępnić naszym klientom urządzenia oparte na najnowocześniejszych technologiach płatniczych. Ze wszystkich bankomatów z logo BGŻ BNP Paribas klienci będą mogli korzystać na dotychczasowych zasadach, czyli tak jak z maszyn należących do Banku” – powiedział Jarosław Sot, dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

ITCARD dynamicznie rozwija usługi outsourcingu w zakresie obsługi i serwisowania bankomatów. Ponadto dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania płatnicze w obszarze terminali POS jak również kart płatniczych. Banki chcąc obniżyć koszty coraz częściej decydują się na przekazanie zarządzania i obsługi urządzeń profesjonalnej firmie.

 

Sieć Planet Cash obecnie obsługuje łącznie 2300 bankomatów i 180 wpłatomatów. Z myślą o zmieniających się potrzebach klientów, nowoczesne bankomaty firmy ITCARD poza standardową wypłatą, możliwością sprawdzenia salda czy doładowania telefonu komórkowego oferują także takie funkcje jak wpłaty na konto, a w wybranych bankomatach usługę wypłat biometrycznych – Finger Vein.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.