ING Innovation Studio zaprasza do Amsterdamu

Grupa ING rozpoczęła nabór do akceleratora ING Innovation Studio. Do współpracy w Amsterdamie zaprasza startupy z branży fintech. Zwycięskie projekty otrzymają wsparcie ekspertów ING, możliwość skorzystania z ciekawych warsztatów oraz dofinansowanie projektu na jego dalszy rozwój.


Akcelerator ING Innovation Studio został stworzony z myślą o wspieraniu startupów przygotowujących rozwiązania w obszarze bankowości. Firmy, które zostają zaproszone do współpracy, mogą zweryfikować swoje pomysły lub projekty, pracować nad ich dopasowaniem do potrzeb klienta, a następnie planować wdrożenie pod okiem ekspertów i mentorów z ING. ING Innovation Studio współpracuje ze startupami fintechowymi od prawie dwóch lat.

 

Startupy zainteresowane uczestnictwem w programie mają czas na zgłoszenie swoich projektów do 27 maja b.r. Następnie projekty zostaną zweryfikowane przez wewnętrznych oraz zewnętrznych ekspertów. Od 5 września, wybrane start-upy, spełniające wszystkie wymogi i kryteria, rozpoczną 6 miesięczną współpracę z innymi start-up’ami i przedsiębiorcami w ING Innovation Studio.

 

W ramach współpracy w Innovation Studio, ING zapewnia:

  • wsparcie ponad 30 mentorów zajmujących się m.in.: programami API, płatnościami, prawem, rozwiązaniami mobilnymi, data analytics;
  • warsztaty obejmujące takie dziedziny jak: growth hacking, experiment design, UX;
  • finansowanie na rozpoczęcie działalności do 50 tys. euro;
  • pracę w międzynarodowym zespole w Amsterdamie przez 6 miesięcy.

Źródło: ING Bank Śląski

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.